.

Результати матчів Чемпіонату та Першості з мініфутболу

14 ноября 2019, 01:19 Автор: krivoruchko Просмотров: 668 Комментариев: 0

Результати матчів Чемпіонату та Першості з мініфутболу, які відбулися минулої неділі

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

 

 

 

 

 

09.11.2019

 

Діліжанс – Рівєра

(Чижов, Занько – Остапенко, Куліш, Харченко)

2:3

Першість

09.11.2019

 

Теплоенерго – Шершні

(Шпак-2, Хвойницький-2, Попельнюх, Локтіонов, Пушкеля)

7:2

Першість

09.11.2019

 

Оверком – Олімпік

(Нікітін-3, Віхарєв-2, Шабанов, Кривенко - Григоренко)

7:1

Першість

09.11.2019

 

Поло – Динамо

(Кулик-2, Суботін, Удовицький, Глухов – Радочин, Хоруженко)

5:2

Першість

09.11.2019

 

Кредмаш – Трансгаз

(Прошакін, Лобов – Мороз-3, Шаповал-3, Бордюг-2, Шутка, Федоренко)

2:10

Першість

09.11.2019

 

АТП-15307 – 1-й Віконний

(Шаманський-4, Скляренко – Леонов, Кіран)

5:2

Першість

09.11.2019

 

ВОХР-НПЗ – Джей Ті Ай

(Хрієнко-2, Лопатнюк-2, Макєв)

0:5

Першість

 

ПОЛІТЕХНІК

10.11.2019

 

Ягуар – Транзит Сервіс

(Баронін – Кравчук, Махно)

1:2

Першість

10.11.2019

 

Кремінь-2003 – Геологія

(Лавський-2, Голубенко-2, Львов-2, Юрченко-2, Саркісян, Шимбалов, Костиренко, Уманець, Єщенк(АГ), Кузьменко(АГ))

0:14

Першість

10.11.2019

 

Шарліс – Кремінь Юніор

(Куць-3, Молько-2, Гориславець-2, Дудка Д., Дудка М. – Ядришніков, Бігдан)

10:2

Першість

10.11.2019

 

ВПУ-Дружба – ВОХР-НПЗ

(Кувшинов, Орендаренко В., Рєзнік - Отченашенко)

3:1

Першість

10.11.2019

 

Мобі Опт – ПКБ

(Мартиросян-3, Яременко, Суров, Чуман – Жилін, Фігура)

6:2

Першість

10.11.2019

 

Світловодськ – Солониця

(Богданов-3, Степанчук-2 – Волосян-2, Бредун, Лузін)

5:4

Першість

10.11.2019

 

Кремінь-2004 – ФСК Піщане

(Ульянко, Гонтар)

2:0

Першість

10.11.2019

 

Брест – Нафтохімік В

(Корсак, Проценко, Біденко В, Коцур – Трофимець-2, Харіпон, Палаженко, Харін)

4:5

Першість

           

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

09.11.2019

 

Світ спорту – Олімп

(Чорнуха - Артюшевський)

1:1

Першість

09.11.2019

 

Крем Агро – АКБ-Лінк

(Середа - Давиденко)

1:1

Першість

09.11.2019

 

Стріт – Кремінь АТО

(Селезньов-3, Петріка-2, Нікітенко – Кіндратенко-3, Петрушевський, Шелестай)

6:5

Першість

09.11.2019

 

Н.Знамянка – Імпульс

(Бугай-3, Соколовський, Кривченко, Баль – Бакланов-2)

6:2

Першість

09.11.2019

 

Інтер Авто – Локомотив

(Кухта-4, Гуцу-3, Гніденко - Звездай)

8:1

Першість

09.11.2019

 

Брест – Кременчукмясо

(Біденко В.-2, Проценко, Гбур, Коцур – Вербецький-2, Демаков-2, Агаєв, Дудін)

5:6

Першість

09.11.2019

 

Мегаспорт – Марсель

(Колодочка - Міхеєв)

1:1

Першість

09.11.2019

 

Чемпіон – Укрторгтранс

(Коваленко – Демченко-2, Биков-2, Смаков-2, Семененко)

1:6

Першість

 

ГРАНІТ

10.11.2019

 

Світанок – Командор

(Близнюк-3, Коробко, Мокрий, Козюра – Леусов-2)

6:2

Першість

10.11.2019

 

Н.Знамянка-2 – Магія Смаку

(Попович – Облапенко-2, Шегеря-2, Бегма, Корнеєв, Шиш, Панікар)

1:8

Кубок

10.11.2019

 

Ізумруд – Каріатида

(Зубченко-3, Авраменко-2, Гладирь, Ротко(АГ))

0:7

Першість

10.11.2019

 

Олександрія – Граліан

(Гуменюк-5, Бондарь-2 – Демченко-2, Чкан, Щербак, Бабурін)

7:5

Першість

10.11.2019

 

Талант – Юність

(Астахов-2, Пасечник, Ковінько, Бровко – Батир-2, Сорока)

5:3

Першість

10.11.2019

 

Зоря – Титан

(Крошка-3, Гриценко, Ричка – Калінічев, Кушко Соколенко)

5:3

Першість

10.11.2019

 

 Сокол – Прорив

(Немець-2, Сабінін, Дітей, Чернишов – Бужинський-2, Бершаденко)

5:3

Першість

 

Турнірні таблиці ліг та списки кращих бомбардирів з'являться на сайті настпуного дня.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату та Першості з мініфутболу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.