.

Розклад матчів Чемпіонату та Першості з мініфутболу

12 ноября 2019, 19:30 Автор: krivoruchko Просмотров: 950 Комментариев: 0

Розклад матчів Чемпіонату та Першості з мініфутболу, які відбудуться 16-17.11.19 в Кременчуці та список дискваліфікованих гравців і тренерів

Дата

Початок

Матч

 

ПОЛІТЕХНІК

16.11.2019

12:00

Граліан – Н.Знамянка

Першість

16.11.2019

13:00

Кремінь Юніор – Кремніь-2003

Першість

16.11.2019

14:00

Олімпік – Кредмаш

Першість

16.11.2019

15:00

Динамо – Кремінь-2004

Першість

16.11.2019

16:00

Рівєра – Поло

Першість

16.11.2019

17:00

Трансгаз – АТП-15307

Першість

16.11.2019

18:00

1-й Віконний – Світловодськ

Першість

16.11.2019

19:00

Солониця - Діліжанс

Першість

ПОЛІТЕХНІК

17.11.2019

12:00

Джкй Ті Ай – Ягуар

Першість

17.11.2019

13:00

Транзит Сервіс – Кремінь-2003

Першість

17.11.2019

14:00

Геологія – Шарлис

Першість

17.11.2019

15:00

ВПУ-Дружба – Кремінь Юніор

Першість

17.11.2019

16:00

Кремінь-2004 – Олімпік

Першість

17.11.2019

17:00

ФСК Піщане – Оверком

Першість

17.11.2019

18:00

Імпульс – Інтер Авто

Першість

 

 

 

 

 

Дата

Початок

Матч

 

ГРАНІТ

16.11.2019

11:00

Локомотив – Стріт

Першість

16.11.2019

12:00

АКБ-Лінк – Н.Знамянка-2

Першість

16.11.2019

13:00

Кремінь АТО – Брест

Першість

16.11.2019

14:00

Кременчукмясо – ОДЮК

Першість

16.11.2019

15:00

Прорив – Зоря

Першість

16.11.2019

16:00

Магія смаку – Ізумруд

Першість

16.11.2019

17:00

Марсель – Титан

Першість

16.11.2019

18:00

Юність – Сокол

Першість

16.11.2019

19:00

Укрторгтранс - Світанок

Першість

ГРАНІТ

17.11.2019

11:00

Укрторгтранс – Зоря

Першість

17.11.2019

12:00

Світ спорту - ПБК

Першість

17.11.2019

13:00

Олександрія  - Нафтохімік В

Першість

17.11.2019

14:00

Каріатида – Теплоенерго

Першість

17.11.2019

15:00

Олімп – Крем Агро

Першість

17.11.2019

16:00

Шершні – Мобі Опт

Першість

17.11.2019

17:00

Командор – Талант

Першість

17.11.2019

18:00

Титан – Мегаспорт

Першість

17.11.2019

19:00

Марсель - Чемпіон

Першість

 

Дискваліфіковані:


Ігор Петріка (Стріт)

Олександр Ложченко (Олімп)

Владислав Крутіков, тренер (Олімп)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад матчів Чемпіонату та Першості з мініфутболу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.