.

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з мініфутболу

7 ноября 2019, 15:43 Автор: krivoruchko Просмотров: 672 Комментариев: 0

Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з мініфутболу, які відбулися цими вихідними.

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ПОЛІТЕХНІК

02.11.2019

 

ВОХР НПЗ – Джей Ти Ай

(Шумейко-3 - Лопатнюк)

3:1

Кубок

02.11.2019

 

Динамо – Діліжанс

(Козубенко, Картузлв – Шаповал-2, Шахман О., Ковпан)

2:4

Першість

02.11.2019

 

1-й Віконний – Кредмаш

(Кучма-2, Фатєв-2, Кірпа – Лобов-3)

5:3

Першість

02.11.2019

 

ФСК Песчаное – Поло

(Недяк – Восколович-3, Щербаков, Малюк, Удовицький)

1:7

Першість

02.11.2019

 

Імпульс – Олександрія

(Приймак-3, Сахно-2 – Краєвський-2, Коваленко)

5:3

Першість

 

ПОЛІТЕХНІК

03.11.2019

 

Шарліс – Кремінь Юніор

(Розка-2, Гориславець, Ніколаєв, Молько, Дудка – Бігдан, Мовчан)

6:2

Кубок

03.11.2019

 

ВОХР НПЗ – Транзит-Сервіс

(Шумейко-2, Клименко, Панченко, Омельченко, Балаш – Кравчук-4, Стрижак-3, Калашник)

6:8

Першість

03.11.2019

 

ВПУ-Дружба – Ягуар

(Остапець, Кувшинов – Баронін, Ніколаєв)

2:2

(3:1)

Кубок

03.11.2019

 

Солониця – Рівєра

(Белік Олексій, Галета, Бредун, Волосян – Остапенко, Лузік(АГ))

4:2

Першість

03.11.2019

 

Світловодськ – АТП-15307

(Мисяк-3, Недік, Богданов – Шаманський-3, Сидоренко)

5:4

Першість

03.11.2019

 

Оверком - Трансгаз

(Нікітін-3, Матірний, Кривенко – Федоренко, Герда, Бордюг)

4:3

Першість

 

Дата

 

Матч

Результат

Турнір

 

ГРАНІТ

02.11.2019

 

Кременчукмясо – Стріт

(Лисняк-2, Вербецький, Аверін, Дудін – Петріка-3, Селезньов)

5:4

Першість

02.11.2019

 

АКБ-Лінк – Олімп

(Давиденко, Макодзеба, Сороколад – Шандра, Павлюченко)

3:2

Першість

02.11.2019

 

Каріатида – Н.Знамянка-2

(Михайлик-4, Зубченко-3, Гаврильченко, Ричка - Коріний)

9:2

Першість

02.11.2019

 

Локомотив – Н. Знамянка

(Звездай-2, Чирва-2, Безклинський – Кривченко-5, Шендрик-2, Соколовський, Коваленко, Шолох, Бугай, Баль)

5:12

Першість

02.11.2019

 

Прорив – Титан

(Бужинський-6, Діденко-2, Зеленов – Цапко-2, Калінічев-2, Рожков)

9:5

Першість

02.11.2019

 

ОДЮК – Брест

(Рубан-2,Талоян, Губаренко – Проценко-5, Пасько-5, Коцур)

4:11

Першість

02.11.2019

 

Граліан – Нафтохімік В

(Щербак, Бабурін, Іванов – Палаженко-2, Трофимець-2, Нечипоренко, Троцький, Максименко)

3:7

Першість

02.11.2019

 

Шершні – Ізумруд

(Філинський(АГ) - Філинський)

1:1

Першість

 

ГРАНІТ

03.11.2019

 

Марсель – Зоря

(Зорін-2, Галочкін-2, Берун, Павлов – Гриценко-2, Крошка-2, Ричка, Кохно, Волощенко)

6:7

Першість

03.11.2019

 

Мобі Опт – Теплоенерго

(Яременко, Сук, Левицький – Самков-3, Пушкеля-2, Лактіонов-2, Хвойницький, Попельнюх)

3:9

Кубок

03.11.2019

 

Юність – Світанок

(Пукас, Іванов – Близнюк-3, Марчук, Коробко, Хижняк)

2:6

Першість

03.11.2019

 

Кремінь АТО – Інтер Авто

(Петрушевський – Кухта-2, Цемох)

1:3

Першість

03.11.2019

 

Командор – Чемпіон

(Астафєв, Михайленко – Коваленко, Самофанов, Данильчук)

2:3

Першість

03.11.2019

 

Магія Смаку – Крем Агро

(Пилипенко-4 – Середа-3, Кошеленко, Калач, Рубаєв)

4:6

Першість

03.11.2019

 

Сокол – Талант

(Самовольцев, Дідей, Немець – Нещерет-2, Астахов)

3:3

Першість

03.11.2019

 

Укрторгтранс – Мегаспорт

(Приходько, Гуцу – Єлсуков В., Семененко)

2:2

Першість

 

Турнірні таблиці та кращі бомбардири ліг з'являться згодом на сайті, очікуйте. Приносимо вибачення за затримку.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Результати матчів Чемпіонату, Першості та Кубку з мініфутболу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.