.

«Не пропустили й одразу виграли, ще й вдалося 4 голи забити»: Дмитро Козьбан

3 ноября 2019, 19:28 Автор: krivoruchko Просмотров: 245 Комментариев: 0

«Не пропустили й одразу виграли, ще й вдалося 4 голи забити»: Дмитро Козьбан

 

Автор хет-трику Дмитро Козьбан після гри відповів на питання журналістів:

 

- Важко, постійні переїзди, граємо при порожніх трибунах. Сьогодні прийшли люди і ми хотіли їх порадувати й це дало свою користь – ми перемогли, й ще з таким рахунком. Команда грала з лідером, який йде зверху турнірної таблиці. Вони дуже добре грали, може їм було незвично на синтетичному покритті, ми тренувалися й звикли, хоча на початку було трохи незвично після зеленого, але потім звикли.

 

Видали сьогодні таку гру – всі молодці. Команда зіграла здорово. Якщо будемо так кожну гру грати, то ми кожного суперника зможемо обіграти.

 

- Тренер сказав, що ви грали у захисті на контратаках, і вам це на початку не дуже подобалося, але ви побачили результат?


- Ми пропускали у багатьох матчах, програвали, не було результату. Звичайно краще грати від оборони, адже головне не пропустити. Сьогодні не пропустили й одразу виграли, ще й вдалося 4 голи забити. Всі моменти реалізували. Могли ще й два забити. Тим паче ми знали проти кого граємо, команда йде зверху та багато очок набрала. По іншому грати з ними у відкритий футбол було б важко, тому я вважаю, що ми обрали правильну тактику.

 

Фото: Артем Коваленко

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Не пропустили й одразу виграли, ще й вдалося 4 голи забити»: Дмитро Козьбан
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.