.

Яскравою перемогою «Кремінь» відсвяткував повернення додому

2 ноября 2019, 15:50 Автор: krivoruchko Просмотров: 633 Комментариев: 1

Кременчужани при рідних трибунах переривають серію програшних матчів

Сьогодні, 2 листопада, футболісти «Кременя» вперше зіграли вдома на стадіоні «Кремінь-Арена» після оновлення штучного покриття. «Кремінь» в більшості перемагає «Агробізнес» Волочиськ з рахунком – 4:0.

Підопічні Володимира Прокопіненка не лише переривають програшну серію, здобувають необхідних три очки, а й дарують неймовірні емоції своїм вболівальникам.

«Кремінь» - «Агробізнес» 4:0

Голи: Козьбан 37, 55, 86, Зозуля 71

Попередження: Скоблов 18 - Курило 17, Черненко 40, Думанюк 50, Дідик 90

Вилучення: Думанюк 57

«Кремінь»: Будюк, Павлик, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов (Мурашов, 83), Воронченко, Сидоренко, Удод (Масалов, 52), Кошман, Козьбан.

Запасні: Олійник, Закорський, Куць, Єрмаченко.

В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко

«Агробізнес»: Воробей, Гагун, Юхимович, Курило, Гарсія Кампіло, Думанюк, Кухарук (Дідик, 73), Семенюк (Буй, 69), Черненко, Груша (Зінкевич 46), Сікорський ( Семенець, 64). Запасні: Чернобай, Палюх, Бойчук, Вергун, Слотюк, Монрой.

В.о. головного тренера: Олександр Іванов

Арбітри: головний - Іван Салаш (Калуш), асистенти - Тарас Чопілко (Київська обл.), Ігор Жосан (Херсон), четвертий - Павло Плєшко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу - Віталій Дяденко (Кропивницький)

«Кремінь» розпочав друге коло чемпіонату вдома на рідному стадіоні. На жаль, одна перемога в Горішніх Плавнях та одне очко у Полтаві залишають команду внизу турнірної таблиці. Підтримка рідних трибун та ставка на гру від оборони дозволила «Кременю» перервати програшну серію.

Родзинкою матчу став кубок переможців Другої ліги, який «Кремінь» завоював у Кропивницькому у грі проти «Минаю». З ним у перерві фотографувалися як маленькі, так і дорослі вболівальники.

«Кремінь» з перших хвилин почував себе по-справжньому вдома й контролював гру. Вадим Воронченко з правого флангу прострелив у ворота «Агробізнесу», проте сейв Воробея врятував команду. За кілька хвилин гості відповіли небезпечним ударом у виконанні Кухарика. На 37 хвилині «Кремінь» відкрив рахунок: після прострілу Скоблова відзначився Дмитро Козьбан.

У другому таймі «Агробізнес» кинувся відіграватися, але пропустив: Масалов прострелив на дальню стійку, й Козьбан подвоїв рахунок. За кілька хвилин «Агробізнес» залишився у меншості. Думанюк зачепив капітана Ченбая, арбітр довго вагався, але показав другу жовту картку.

Дмитро Зозуля, який у першій зустрічі з «Агробізнесом» відзначився дублем, зміг і цього разу відзначитися у ворота волочисців. На 71 хвилині Дмитро розстріляв ворота з близької відстані. Крапку в матчі поставив Козьбан, який оформив хет-трик, Дмитро після навісу Кошмана відправив м'яч у ворота. А вже під завісу матчу у компенсований час забити міг Ігор Кошман, але «Агробізнес» від розгрому врятувала стійка.

Наступний матч «Кремінь» зіграє у Запоріжжі з «Металургом. Гра відбудеться 8 листопада о 18.30.