.

«Індивідуальні помилки привели до голів»: тренер «Кременя» Сергій Свистун

27 октября 2019, 00:08 Автор: krivoruchko Просмотров: 235 Комментариев: 0

 

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Тренер «Кременя» Сергій Свистун після гри з «Металістом 1925» прокоментував:

 

- За самовіддачу та старання сказали гравцям хороші слова. Все одно індивідуальні помилки привели до голів. Наче гра рівна й ми могли забити… Незгоден з багатьма рішеннями суддівської бригади, які приймалися на футбольному полі, але це справа комітету.

 

Будемо старатися й далі грати. Наче колектив зібрався… У нас проблема – багато травмованих та тих хто прихворів. Підсилити навіть немає ким. Гравці втомилися, а ми їх не маємо ким замінити. Будемо сподіватися на наступні ігри.

 

- Після перерви багато хто думав, що «Кремінь» гратиме в повній обороні, але команда

- У першому таймі було кілька моментів, де ми пресингували та накривали – суперник губився й не міг віддати точної передачі в атаку. Тому прохали у другому таймі прохали пресингу вати, накривати. У нас вийшло, але помилки в обороні… Нічого, будемо робити висновки.

  

 

Головний тренер «Металіста 1925» Андрій Демченко після гри зазначив:

 

- Гра на початку складалася для нас непогано - ми забили два м'ячі. Потім після своєї помилки на фланзі хлопці не розібралися й пропустили гол. Це внесло психологічний тиск з боку суперника – суперник повірив у свої сили, ми самі віддали йому цю впевненість. Є претензії по окремих помилках.

У першому таймі контролювали гру, мали моменти, але ми їх не реалізували. У другому таймі забили гарний гол зі стандарту, але знову через помилку в обороні отримали – 3:2. Знову надали «Кременю» впевненість у власних силах і нас знову притисли. Ми стали грати на контратаках і зуміли відзначитися вчетверте.

 

Сьогодні зіграли два бразильці. Дерек вийшов зі старту та зіграв у нападі, мені сподобалася його гра, виконав все, що від нього вимагали, забив м'яч, нагнітав, чіплявся за м'ячі. Вийшов Лукас, який гарно грає у атаці. Ми керуємося інформацією яку надає футболіст під час тренувального процесу: ми відслідковуємо хто як грає та краще виглядає. На сьогодні ми активно дивимося в тренувальному процесі й визначаємо перед грою хто зможе нам допомогти – спортивний принцип ніхто не відміняв.

 

- Несподівано у старті у нападі вийшов Дерек. Чому саме він?

- Це все виходить із того, що гравці демонструють у тренувальному процесі. Ми за цим пильно слідкуємо, хто краще виглядає саме у цей час, ми ооб'єктивно визначаємо, виходячі з тренувань, хто більше заслуговує. Перед грою визначаємо, хто сьогодні зможе нам допомогти, спортивний принцип ніхто не відміняв. Хто сильніше, той грає.

 

- Є варіант, що Михайло Шершень зіграє у воротах?

- Думаю, так. Він вже зіграв на всіх позиціях, залишилося спробувати у воротах. Сподіваюся, до цього ми не дійдемо.

 

- Сьогодні на трибунах були родини тренерів та гравців. Чи було це додатковою мотивацією?

- Це вже наче традиція, на домашні ігри приїздять наші дружини та діти, це додаткова впевненість, що вони за твоєю спиною, ще і наші вболівальники. Це додає впевненості.

 

 


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Індивідуальні помилки привели до голів»: тренер «Кременя» Сергій Свистун
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.