.

Вперше в сезоні "Кремінь-Юніор" завойовує очко

15 октября 2019, 14:33 Автор: krivoruchko Просмотров: 323 Комментариев: 0

Підопічні Олександра Назаренка в останній домашній грі перед міжсезонням порадували вболівальників

13 жовтня футболісти «Кремінь-Юніор» на стадіоні «Кредмаш» в останній домашній грі перед зимовим міжсезонням порадували вболівальників. Молодь «Кременя» віднайшла в собі сили, щоб відіграватися після пропущених й завоювати перше очко в аматорському чемпіонаті.

«Кремінь-Юніор» - «Перемога» - 2:2 (1:2)

Голи: Кучеренко 26, Берун 51 - Гнідий 3, 45+3 (пенальті)

«Кремінь-Юніор»: Лашко, Приходько, Бігдан, Залов, Ядришніков, Черноус (Мовчан, 46), Молько, Берун, Золотаренко (Бурдак, 58), Кузьменко (Аліпатов, 69), Кучренко. Запасні: Єрошенко, Тарасенко, Білоус, Олійник. Головний тренер: Олександр Назаренко

«Перемога»: Офорі, Гнідий, Багацький, Голуб, Веклич, Масліков (Баширов, 46, Орищук, 76), Володін, Гапіч, Стефурак (Стюрко, 88), Кіяниця, Лучка (Сагіров, 61). Запасні: Девушкін. Головний тренер: Геннадій Жилкін

Вже на перших хвилинах відзначилася «Перемога»: навіс після виконання стандарту у штрафний майданчик, де неприкритий Гнідий головою відправив м'яч у ворота «Кремінь-Юніор». Наші гравці одразу кинулися відіграватися. Максим Кучеренко отримав пас з правого флангу зрівняв рахунок. До перерви небезпечний штрафний був біля воріт «Кремінь-Юніор», проте гості пробили повз ворота. Вже у компенсований арбітром час футболіст «Перемоги» на контратаці вбігав у штрафну де його збив гравець «Кремінь-Юніор». Ілля Гнідий підійшов до точки, щоб виконати 11-метровий. Гнідому вдалося розвести воротаря «Кремінь-Юніор» та м'яч по різних кутах, таким чином оформив дубль у матчі.

На початку другого тайму кременчужани змогли зрівняти рахунок. Розіграв штрафний господарі заштовхали м'яч у ворота - 2:2. Гол забив Богдан Кузьменко, хоча в протоколі вписали Данііла Беруна. У команд було кілька непоганих моментів змінити рахунок на табло, проте рахунок так і залишився - 2:2.

Турнірна таблиця

Наступний матч «Кремінь-Юніор» зіграє у Дніпрі з «Перемогою». Перенесений перший тур відбудеться 20 жовтня. Далі команда в чемпіонаті йде у міжсезоння, проте команда продовжить набиратися досвіду в чемпіонаті Кременчука з мініфутболу. «Кремінь-Юніор» змагатиметься в об'єднаній 1 та 2 лізі.