.

«Чи то нас бояться, чи ми десь недопрацьовуємо»: Володимир Прокопіненко

12 октября 2019, 22:43 Автор: krivoruchko Просмотров: 270 Комментариев: 0

«Чи то нас бояться, чи ми десь недопрацьовуємо»: Володимир Прокопіненко

Наставник кременчужан прокоментував гру з «Інгульцем» 


Виконуючий обов’язки головного тренера «Кремінь» Володимир Прокопіненко про гру з «Інгульцем».

 

- Проводжу паралель між іграми з лідерами, й не можу зрозуміти, чи то нас бояться, чи то ми в чомусь недопрацьовуємо. В усіх цих іграх в гру втручаються арбітри.

 

Я ще на попередній пресконференції сказав і зараз можу повторити: не треба таким командам, які ставлять задачу виходу у Вищу лігу, допомога суддів.

 

Не зрозуміло чого з перших хвилин наших футболістів «посадили» на карточки, потім вилучення. Хороша гра, динамічна, всім подобається і йдуть якісь незрозумілі рішення арбітра. В одній ситуації він свистить, в іншій не свистить, щось на ходу придумує. Це не мені вирішувати, для цього є комітет арбітрів, нехай вони вирішують.

 

Як на мене вилучення дуже вплинули на гру. Ви ж бачили, що якби «Інгулець» не володів перевагою, але гольові моменти вони створили лише після того як ми залишилися в меншості. Потім вони створили момент коли ми отримали друге вилучення.

 

В принципі до 75 хвилини хлопці виконали все, що ми просили. Претензій до своїх футболістів я не можу пред’явити. Я їм вдячний, що вони віддали всі свої сили на футбольному полі. У таких іграх нас б’ють з усіх сторін, але ми повинні ставати сильнішими й рухатися далі.

 


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Чи то нас бояться, чи ми десь недопрацьовуємо»: Володимир Прокопіненко
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.