.

«Було важко розкрити насичену оборону «Кременя»: Сергій Лавриненко

12 октября 2019, 22:24 Автор: krivoruchko Просмотров: 143 Комментариев: 0

«Було важко розкрити насичену оборону «Кременя»: Сергій Лавриненко

Коментар наставника «петрівців»


Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко поділився своїми враженнями після гри з «Кременем»:

 

- Гра вийшла важкою для нас. Ми налаштовували хлопців, що гра буде важкою, суперник свої крайні матчі проводить достатньо агресивно: у грі з «Оболонню», де поступилися з рахунком – 1:0, «Кремінь» виглядав достатньо непогано. Ми хвилювалися, що хлопці десь після гри з лідером «Оболонню» не зможуть перелаштуватися. Як показала гра – гравці вийшли вмотивовані. У першому таймі не вдавалося забити перший м’яч. Моменти були, але реалізація трохи підводила. Але слава Богу, у другому все стало на свої місця. Після першого голу грати стало спокійніше й хлопці довели гру до логічного завершення.

 

- Чи вплинуло на гру вилучення гравців «Кременя»?

- Бувають різні ситуації. Коли було вилучення, команда більш розкуто почала грати, я маю на увазі «Кремінь». Їм втрачати не було чого, тому більш організовано почали грати в обороні, адже розуміли, що їх грає на одного менше. Ми зіштовхнулися з насиченою обороною, тому дуже довго не могли реалізувати забитий м'яч. Тому невідомо як би нам було легше, можливо при повноцінному складі гра складалася інакше – суперник граючи вдома планував більше атакувати, а так вони основні сили сконцентрували на оборонних функціях, тому нам було важко розкрити насичену оборону «Кременя».

 

- Як себе почуває травмований Владислав Ігнатьєв?

- Поки не знаємо. Повезли у лікарню. Дуже шкода… це нас дуже засмутило, навіть на фоні того, що ми перемогли. Втратити молодого талановитого гравця… Будемо сподіватися, що він швидко відновиться.

 


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Було важко розкрити насичену оборону «Кременя»: Сергій Лавриненко
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.