.

Володимир Прокопіненко: "Необхідно швидше приймати рішення"

25 сентября 2019, 23:58 Автор: krivoruchko Просмотров: 723 Комментариев: 0

Володимир Прокопіненко: "Необхідно швидше приймати рішення"

Коментарі тренерів "Кременя" та "Олімпіка"

 

 

Виконуючий обов'язки головного тренера «Кременя» Володимир Прокопіненко прокоментував результат матчу 1/16 Кубка України в якому кременчужани мінімально поступилися:

 

- Ми виглядали сьогодні гідно в матчі проти «Олімпіка» з вищої ліги. Мені було приємно спостерігати за діями своїх футболістів в окремих відрізках матчу. Звичайно, ми допускаємо багато помилок, без цього у футболі нікуди. Будемо над ними працювати. Я сказав футболістам у роздягальні, що потрібно вчитися швидше приймати рішення на футбольному полі. Якщо в цьому компоненті будемо додавати й менше робити помилок, які призводять до негативного результату.Я не можу сказати, що ми поступилися самовіддачею «Олімпіку». Й не скажеш, що хлопці не старалися. Горіли очі й було бажання, для мене на сьогодні це найголовніше. Те що нам необхідно рости й підійматися. Ті помилки, які прощали у Другій - не прощають у Першій лізі, тим паче з командою Прем'єр-ліги. В цьому компоненті буде рости й розвиватися.

 

- Чи планував сьогодні виграти «Кремінь»?

- Звичайно. Налаштовую хлопців на перемогу в кожній грі. Звичайно були коригування зі складом. У нас буде дуже відповідальна гра у неділю з Оболонню. Можна сказати, що сьогодні у нас була генеральна репетиція й вона мене влаштувала.

 

- Обираючи між Кубком та чемпіонатом де виставляли пріоритети?

- Пріоритет чемпіонат України в будь-якому випадку.

 

 

Головний тренер «Олімпіка» Вісенте Гомес зауважив, що перемога - це добре, але задоволення від гри він не отримав.

 

- Мені не сподобалася гра у виконанні моєї команди сьогодні. Ми зіграли погано як в захисті, так і в атаці. Зовсім не була дотримана структура гри. Наш план на матч не спрацював. Ми намагаємося створити свій стиль, своє обличчя... Те, що я побачив сьогодні на поле - абсолютно не відповідає нашому баченню і нашим цілям. Ми переглянемо відео матчу і разом з футболістами проаналізуємо всі помилки. Перемога - це завжди добре, але задоволення від змісту гри ми не отримали.

 

Фото: Олег Дубина

Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Володимир Прокопіненко: "Необхідно швидше приймати рішення"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.