.

Роман Локтіонов про тренерський досвід та матч "Кремінь-Юніор"

24 сентября 2019, 21:37 Автор: krivoruchko Просмотров: 289 Комментариев: 0

Роман Локтіонов про тренерський досвід та матч "Кремінь-Юніор"

 

Роман Локтіонов, ще вчора захищав кольори «Кременя» на полі, а сьогодні на тренерському містку допомагає молоді – «Кремінь-Юніор». Роман поділився своїми враженнями від нового досвіду та гри «Кремінь-Юніор» проти запорізького «Мотору».

 

- На посаді тренера лише три дні. Поки намагаюсь звикнути й Олександр Іванович Назаренко допомагає. Відчуття трохи незвичні, якби перемогли було б здорово. Це життя й розумію, що футбольний вік добігає кінця й необхідно перелаштовуватися на тренерську роботу. Подивимося, якщо буде виходити, то буду вчитися й продовжувати роботу.

 

Про гру «Кремінь-Юніор» - «Мотор»

 

- У нас молоді хлопці 16-17 років, вони грали проти команди хорошої команди. Я багатьох хлопці з запорізької команди знаю, вони грали в хороших командах. Тим паче мають непогані антропометричні дані. По самовіддачі до хлопців питань немає. Вони старалися, билися, йшли у підкати. Думаю, що «вкатаються» й все буде добре.

 

Тренер додав, що хлопці молоді й в команді аматорів, якби гравці більше часу приділяли уваги тренуванню, проте в основному більшість на навчанні й немає можливості проводити повноцінні тренування усім разом.


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Роман Локтіонов про тренерський досвід та матч "Кремінь-Юніор"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.