.

"Нам треба працювати щільно й продуктивно в обороні": Володимир Прокопіненко

22 сентября 2019, 02:14 Автор: krivoruchko Просмотров: 386 Комментариев: 0

"Нам треба працювати щільно й продуктивно в обороні": Володимир Прокопіненко

Два нових наставники команд поділилися своїми враженнями після гри

 

Два нових наставники команд, які виконують обов'язки головних тренерів Володимир Прокопіненко та Віталій Старовик поділилися своїми враженнями після гри.

 

В.о. головного тренера «Кременя» Володимир Прокопіненко після гри зауважив, що під кінець матчу гравці кинулися в атаку, а потрапили у пастку.

 

- Сьогодні ми доклали максимум зусиль в матчі з хорошим суперником – «Чорноморцем». Вітаю суперника з перемогою. «Чорноморець» реалізував практично всі свої моменти, мабуть, й такий рахунок.

  

У нас, на жаль, багато чого не виходило й не можна звинуватити хлопців, що вони не хотіли або не старалися в цій грі. Єдине, що треба працювати над помилками, особливо в обороні. Після гри хлопцям сказав, що не можна вільно перед своїм штрафним майданчиком давати супернику приймати м’яч та бити по воротах. В цьому направленні, на мою думку, треба багато працювати. Коли ми це виправимо у нас буде результат.

 

"Нам треба працювати щільно й продуктивно в обороні": Володимир Прокопіненко

 

 

- При рахунку 2:1 на користь «Кременя» або навіть за рахунку 2:2, інший тренер грав би на нічию, на утримання. Але команда пішла відіграватися. Ви підсилювали напад… У своєму тактичному плані Ви все-таки будете змінювати побудову «Кременя»? Ви послідовник якого стилю гри?

 

- Я налаштовував хлопців лише на перемогу в сьогоднішній грі. Й не здивувався, що програючи за рахунку 2:3 ми майже всією командою пішли забивати м’яч і створили два гольових моменти. На жаль, нам сьогодні не пощастило. Якби ми зрівняли рахунок, ще не відомо якби завершилася гра. Хлопців просив до останньої хвилини, не зважаючи на рахунок, не зупинятися й атакувати. Й при чому я бачив їх бажання, в цьому направленні й будемо працювати. Єдине, що нам треба працювати щільно й продуктивно в обороні, адже багато пропускаємо.

 

 

В.о. головного тренера «Чорноморця» Віталій Старовик:


- Як відомо, у нас відбулися зміни в тренерському складі. Це не могло не позначитися на команді, на настрої гравців. Вдячний хлопцям за самовіддачу. Сьогодні не все виходило, не всі виконали із запланованого. Можливо, «винне» і поле, не кращої якості, яке не дозволяло взяти м'яч під контроль. Плюс суперник створив нам проблеми. Пропустили швидкий гол, але потім змогли знайти сили виправити ситуацію. Фактично, ми по ходу зустрічі вивчали «Кремінь», у якого теж кілька днів тому змінився тренер, з'явилися нові футболісти, стала іншою гра.

 

У другому таймі, попри те, що знову пропустили, ми змогли перебудуватися, зробили заміни, освіжили гру і добилися переможного результату.

 

"Нам треба працювати щільно й продуктивно в обороні": Володимир Прокопіненко

 

 

- Заміна тренера в «Чорноморці», може бути, як раз в позитивному плані відбилася на команді?

 

- Всі люди різні, і футболісти по-різному переживають цю ситуацію. Для деяких - це емоційний сплеск, для деяких - психологічний тиск. Треба приводити всіх до єдиного цілого і рухатися далі.

 


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » "Нам треба працювати щільно й продуктивно в обороні": Володимир Прокопіненко
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.