.

"Кремінь" у перестрілці програв "Прикарпаттю"

8 сентября 2019, 19:01 Автор: krivoruchko Просмотров: 312 Комментариев: 1

Кременчужани поступилися команді з Івано-Франківська

Сьогодні, 8 вересня, футболісти «Кременя» у Полтаві зіграли домашній матч проти сусідів по турнірній таблиці - івано-франківського «Прикарпаття». Кременчужанам не вдалося переграти суперника на своєму полі. На жаль, "Кремінь" мінімально програв "Прикарпаттю" - 3:4.

«Кремінь» - «Прикарпаття» - 3:4

Голи: Сафонов 18, Єрмаченко 33, Локтіонов 72 - Дитко 11, Худобяк 20, 36, Кузьмин 65

«Кремінь»: Будюк, Астахов (Маліновський, 46), Зозуля, Гончаренко, Сидоренко, Сафонов (Скоблов, 81), Воронченко (Масалов, 65), Єрмаченко, Нечипоренко (Локтіонов, 46), Павлик (Мурашов, 70), Тарануха. Запасні: Закорський, Олійник, Удод, Куць, Городенко. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Прикарпаття»: Вульчин, Бойко, Бочкур (Радульський, 38), Ковальчук, Француз (Борисевич, 37), Дербах, Дитко, Боришкевич (Семотюк, 6), Кузьмин, Януш (Конкольняк, 74), Худобяк (Шпирка, 81). Запасні: Новак, Геник. Головний тренер: Володимир Ковалюк

Обидві команди своїм козирем обрали стандарти. Краще в цій грі вийшов експеримент в «Прикарпаття», яке після затяжної серії без перемог вийшов з психологічної ями.

Першим відкрив рахунок «Прикарпаття». Після стандарту пішов навіс у штрафний майданчик, Роман Дитко пробив у нижній кут, але на жаль Орест Будюк зафіксував м'яч лише за лінією воріт. «Кремінь» кинувся одразу відіграватися - Тарануха злету пробив під поперечину. А вже за хвилину господарям поля вдалося зрівняти рахунок після розіграшу кутового. Капітан «Кременя» Сафонов після передачі Єрмаченка точно пробив метрів з 10.

Не встигли команди оговтатися як гольова перестрілка продовжилася: «Прикарпаття» знову вийшло вперед після розіграшу аута, коли Ігор Худобяк з близької відстані пробив у ворота. За кілька хвилин Олександр Єрмаченко зрівняв рахунок зіграв на добиванні - 2:2. До перерви Ігор Худобяк оформив дубль пробив зі лінії штрафної - 2:3.

У другому таймі Кузьмин прорвався до воріт кременчужан й пробив точний удар - 2:4. Відставання «Кремінь» скоротив на 72 хвилині, коли Роман Локтіонов пробив з близької відстані - 3:4.

Загалом на двох команди подарували вболівальникам аж 7 голів.

15 вересня «Кремінь» зіграє на виїзді з «Миколаєвом», а 21 вересня у Полтаві прийме одеський «Чорноморець».