.

У меншості "Кремінь" поступається "Волині"

4 сентября 2019, 20:26 Автор: krivoruchko Просмотров: 252 Комментариев: 0

Кременчужани на виїзді зазнають поразки

Сьогодні, 4 вересня, футболісти «Кременя» у Луцьку зазнали поразки від «Волині» - 0:3. На матч кременчужани поїхали без кількох травмованих гравців. Відновлюється нападник Роман Локтіонов, мікротравми у Євгена Мурашова, Дмитра Скоблова та Назара Маліновського, ще кількох гравців з пошкодженнями вдалося підготувати до матчу.

«Волинь» - «Кремінь» - 3:0 (2:0)

Голи: Горопевшек 29, Ченбай 44 (автогол), Пономар 59

Попередження: Сімінін – Сидоренко, Єрмаченко, Ченбай

Вилучення: Ченбай 51

«Волинь»: Неділько, Сімінін (Мельничук, 88), Михалик (Кимець, 37), Болденков, Цюпа, Курко (Стрижеус, 79), Бартуловіч (Рябов, 83), Хагназарі (Пономар, 58), Кожанов, Горолевшек, Карпенко. Запасні: Леванідов, Ульянов, Неплях, Богомаз, Котляров. Головний тренер: Андрій Тлумак

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Воронченко (Масалов, 65), Єрмаченко, Павлик, Нечипоренко (Астахов, 53), Удод (Тарануха, 62). Запасні: Олійник, Городенко, Куць, Закорський. Головний тренер: Ігор Столовицький

У першому таймі Міха Горопевшек відкрив рахунок після передачі Кожанова – відправив м’яч у дальній кут, хоч й кременчужани апелювали, що мяч вийшов вийшов за лінію воріт. Під кінець тайму «хрестоносці» збільшили перевагу: Кожанов зі штрафного потужним ударом пробивав у ворота, проте капітан «Кременя» Сергій Ченбай головою зрізав мяч у власні ворота – 2:0.

На початку другого тайму «Кремінь» залишився у меншості. Сергій Ченбай буквально за 6 хвилин отримав дві жовті картки, спочатку за фол у центрі поля, а вдруге коли намагався забрати м’яч біля свого штрафного майданчика. Капітанську пов’язку «Кременя» вдягнув Олександр Сафонов й команда не опускаючи рук у меншості продовжили боротьбу.

Джокер «Волині» Пономар вийшов на замну й одразу забив гол. Віталій отримав передачу з лівого флангу й без шансів для Ореста Будюка прострелив на ближню штангу – 3:0.

8 вересня «Кремінь» прийме у Полтаві «Прикарпаття». Матч відбудеться на стадіоні «Локомотив». На жаль, цей матч пропустить капітан кременчужан Сергій Ченбай.