.

"Здивований чутками про "Кремінь" - команда б'ється": головний тренер "Авангарду"

1 сентября 2019, 18:50 Автор: krivoruchko Просмотров: 433 Комментариев: 0

"Здивований чутками про "Кремінь" - команда б'ється": головний тренер "Авангарду"

Наставники "Кременя" та краматорського "Авангарда" поділилися своїми враженнями після гри

 

Післяматчеві коментарі головних тренерів "Кременя" та "Авангарда".

 

Головний тренер "Кременя" Ігор Столовицький:

 

- Всі ігри непрості, й сьогоднішня гра не виключення. По ходу гри ми програвали, “Авангард” забив хороший м'яч, але наші хлопці знайшли в собі сили й створили ряд моментів, внаслідок чого забили гол та врятували гру. Хоча в нас було ще кілька моментів, щоб вирвати перемогу, але ми свої моменти не реалізували. Вважаю, що Краматорськ достатньо укомплектована та організована команда, і ми сьогодні їм нічим не поступилися. Я вдячний хлопцям, що вони сьогодні проявили характер і заслужено добилися позитивного результату. Очко - це також результат.

 

Ця гра забувається, у нас попереду гра на виїзді з “Волинню”. Команда не менш важка, нам буде не просто, але ми поїдемо воювати. Поїдемо за очками.

 

Щодо підсилення у другому таймі. У нас в колективі є троє ексгравців “Авангарду”, я їм за тиждень сказав, що вони всі гратимуть в основі й будуть доводити, в першу чергу собі, що вони футболісти. Вони мене почули і як наслідок Нечипоренко, колишній гравець “Авангарду”, забив їм м'яч. Тактика спрацювала, а хлопці вийшли на заміну й добре підсилили гру та створили ряд хороших моментів. Єдине в нас шкутильгає остання точна передача, над цим будемо більше працювати.

 

 

Головний тренер "Авангарда" Олександр Косевич:

 

- Є нічия і її необхідно приймати. На мою думку, “Кремінь” став іншим - набагато кращим ніж минулого року. Футболісти рухаються й знають що робити на полі. Що стосується наших планів, то планували забити й не пропускати, необхідно було забивати другий гол й забувати про результат матчу. В кінці гри міг другий гол забити й “Кремінь”, це футбол й цим він хороший, що непередбачуваний.

 

Дуже здивований чутка про “Кремінь”, бачу що команда б'ється... не знаю, може це комусь потрібно. Команда непогана.

 

А наше очко... Якщо бути чесним, й бога гнівити не треба, взяти очко на виїзді — це в скарбничку. Звичайно хотілося більше, але ми, мабуть, поки краще не можемо, будемо обходитися тим що є.

 


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » "Здивований чутками про "Кремінь" - команда б'ється": головний тренер "Авангарду"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.