.

"Кремінь" розписав мирову з "Авангардом"

31 августа 2019, 19:01 Автор: krivoruchko Просмотров: 471 Комментариев: 0

Кременчужани провели черговий матч в чемпіонаті

Сьогодні, 31 серпня, футболісти «Кременя» з краматорським «Авангардом» розписали мирову. Матч завершився з рахунком - 1:1.

«Кремінь» - «Авангард» - 1:1

Голи: Нечипоренко, 72 - Яворський, 55

«Кремінь»: Будюк, Малиновський (Сидоренко, 62), Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Скоблов (Павлик, 46), Нечипоренко (Масалов, 90+3), Воронченко, Мурашов (Єрмаченко, 60), Удод (Тарануха, 66). Запасні: Олійник, Астахов, Куць, Городенко, Закорський. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Авангард»: Денчук, Воробей (Сухаров, 73), Брюхов, Бородай, Ємець, Полюлях, Сеницький (Дедяєв, 84), Лобов, Собко (Кірієнко, 59), Матяж (Моісеєнко, 70), Яворський (Ульянов, 88). Запасні: Солдатенко, Мірошник, Савін. Головний тренер: Олександр Косевич

Арбітр: Олексій Деревінський (Київ)

Попередження: Гончаренко, 57; Полюлях, 83; Моісеєнко, 89

До Полтави на матч приїхали як ультрас “Кременя” так і краматорського “Авангарду”, щоб підтримати свої команди. Перший заряд від краматорців пролунав на честь загиблого футболіста “Авангарду” Степана Чубенка, який загинув від рук проросійських бойовиків за стрічку українського прапора на наплічнику.

Гра на полтавському полі “Авангард” між командами розпочалася на зустрічних курсах. Обидві команди жваво розпочали гру. Момент був у Дмитра Скоблова, а от удари від Лобова та Воронченка пройшли повз ворота. Небезпеку створив Собко, який з розвороту пробивав у ворота “Кременя”. Під кінець тайму “Авангард” виконав кілька небезпечних стандартів: на подачу Собка на дальній стійці відгукнувся Лобов, але пробив повз стійку.

На початку другого тайму гравці “Кременя” Станіслав Нечипоренко прострелив з-за меж штрафної, а удар Михайла Удода відпив захисник гостей. Перший небезпечний момент “Авангарду” після перерви приніс краматорцям успіх. Яворський отримав діагональну передачу від Полюляха й відправив м'яч дальню дев'ятку - 0:1.

Кременчужани кинулися відіграватися: Воронченко прострелив метрів з 18, момент в Удода, Сафонов пробив над поперечиною. Вадим Воронченко після навісу Сергія Ченбая пробив головою та струснув стійку воріт. На 72 хвилині Станіслав Нечипоренко після передачі від капітана “Кременя” Ченбая відправив м'яч під поперечину - 1:1. До закінчення гри обидві команди ще кілька разів намагались вразити ворота суперника, проте рахунок на табло так і залишився - 1:1.

Після гри маленькі полтавці ще довго не відпускали футболістів “Кременя” з поля. Малеча зупиняла футболістів, щоб зробити селфі. Голкіпера “синьо-білих” Ореста Будюка зупинили біля автобусу, коли вся команда чекала вже в автобусі, щоб взяти автограф та зробити фото на пам'ять. Поки команда грає домашні матчі на виїзді у Полтаві, тут вже потихеньку формується своя полтавська група підтримки.

Наступний матч підопічні Ігоря Столовицького зіграють з «Волинню» 4 вересня, а 8 приймуть – «Прикарпаття».