.

"Для морального задоволення нам перемога не завадить": головний тренер "Кременя"

28 августа 2019, 15:15 Автор: krivoruchko Просмотров: 211 Комментариев: 0

"Для морального задоволення нам перемога не завадить": головний тренер "Кременя"

Післяматчеві коментарі тренерів "Черкащини" та "Кременя"

Головний тренер "Кременя" Ігор Столовицький поділився своїми враженнями від гри з "Черкащиною". 

 

- Кубкові матчі завжди відрізняються жагою до перемоги та напруженням, з першої до останньої хвилини. Сьогодні ми створили достатню кількість моментів, єдине, що нас підводить - реалізація. Радий, що хлопці, програючи, знайшли в собі сили відіграти м'яч та вирвати перемогу. Мабуть, нам потрібніше була перемога, адже дві останні гри чемпіонату ми програли. Хоча програли за рахунком, а не за грою. Для морального задоволення сьогодні нам перемога не завадить... Якби гравці грали кожну гру на одному рівні, був би інший результат. Ми можемо гру зіграти добре, потім не дуже. Нам не вистачає стабільності, а стабільність - ознака майстерності. Тому будемо за рахунок ігор набиратися впевненості, налагоджувати зв'язки та прогресувати, - зазначив головний тренер «Кременя» Ігор Столовицький.  

 

 

Наставник "Чекращини" Олександр Кирилюк поділився враженнями від поразки "Кременю" (1:2) у кубковому матчі.

 

- Неприємно програвати у матчі, де забили першими і ми могли розвивати успіх. Але пропустили два швидких голи і ми пропустити ще. Це свідчить про втрату концентрації командою. Нам не вистачило таких собі дядьків, які могли б у потрібний момент заспокоїти гру і направити в необхідне русло.

 

- Сьогодні не було ніяких експериментів зі складом. Ми дали можливість гравцям, які нечасто отримують практику, довести самим собі, на що вони здатні. Я говорив, що ротація буде і ось результат.

 

- Суперник у порівнянні з матчем у чемпіонаті майже нічого не змінював, «Кремінь» дотримувався звичного стилю гри. Щодо нас, то ми намагалися перекрити ті небезпечні зони, звідки створювалися моменти в минулому матчі.

 

- Не буду лукавити: матч у Харкові був більш пріоритетним. В цьому матчі було завданя перемогти, порадувати вболівальників і дати ігрову практику молодим гравцям.

 

Видео: ILDANA TRK

Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » "Для морального задоволення нам перемога не завадить": головний тренер "Кременя"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.