.

"Кремінь" на матч з "Минаєм" добирався потягом й встиг на два футбольних матчі

25 августа 2019, 05:55 Автор: krivoruchko Просмотров: 550 Комментариев: 0

Футболісти з Кременчука здійснили виїзд до Ужгороду на двох транспортах

Футболісти «Кременя» до «Минаю», який знаходиться від Кременчука на відстані 1100 км, двома транспортами. Спочатку кременчуцька команда клубним автобусом доїхала до столиці України, а звідти потягом до Ужгорода. З корабля на бал, а в нашому випадку з потяга на футбольне поле, вийшли наші футболісти. Гра в Минаї вийшла видовищною та бойовою, проте кременчужанам не вистачило в завершальній стадії, щоб скористатися своїми моментами. У підсумку «Минай» взяв реванш за «Золотий матч».

У Минаї наші хлопці жили поруч зі стадіоном. Після гри «Кремінь» відновлювався шляхом легкого тренування, пробіжки та купання в річці за бажанням.

Наступного дня, на День Незалежності, «Кремінь» вирушив на ще один футбольний матч. В цей день в Ужгороді відбувся матч Другої ліги групи А. Місцевий «Ужгород» приймав рівненський «Верес».

У цьому матчі перемогу святкували гравці «Вереса», де дублем відзначився Шестаков. Матч завершився з рахунком – 1:2.

Капітан «Кременя» Сергій Ченбай поділився, що особисто вболівав за «Верес».

- Особисто я більше бажав перемоги «Вересу», адже там грає мій хороший знайомий з Києва Іван Гребенюк та Дмитро Ховбоша, який свого часу грав за «Кремінь». – зазначив Сергій Ченбай.

А вже ввечері команда вирушила назад додому. Спочатку потягом до Києва, а там «синьо-білих» забрав клубний автобус.

У вівторок наших хлопців чекає гра в Кубку України з «Черкащиною». 27 серпня о 18.00 «Кремінь» може довести, що другий тайм був непорозумінням й взяти реванш за втрату двох очок. Нагадаємо, що в матчі «Черкащина» - «Кремінь» маючи явну перевагу у першому таймі, після перерви наші гравці пропустили два голи. У підсумку кременчужани зіграли внічию з «Черкащиною».