.

"Грубі помилки в обороні й нестача майстерності в атаці звели нанівець наші зусилля": головний тренер "Кременя"

23 августа 2019, 23:07 Автор: krivoruchko Просмотров: 298 Комментариев: 2

"Грубі помилки в обороні й нестача майстерності в атаці звели нанівець наші зусилля": головний тренер "Кременя"

Коментар наставника кременчужан Ігоря Михайловича

Головний тренер «Кременя» Ігор Столовицький після гри з «Минаєм» прокоментував гру.

 

- Дуже засмучений результатом. В цілому не забили ми багато своїх моментів. У захисті зіграли погано, внаслідок чого програли. Хочу привітати «Минай» з перемогою. Тепер нам треба їхати назад 1200 км… хотілося щоб настрій був трохи іншим. Це футбол. Не забиваєш ти – забивають тобі.

 

У нас не вистачає агресії попереду, якісного нападника, який би міг скористатися моментом. Моментів було вдосталь.

 

На мою думку, при рахунку 0:0 суддя не дав стовідсотковий пенальті, за яким повинно було бути вилучення. Але це хай буде на їх совісті.

 

Програли, виправдань немає. Будемо розбиратися і рухатися далі, наскільки це можливо.

 

Щодо рівня команд Першої ліги

 

- Дуже сподобався «Агробізнес». Ми ще не грали з тими командами, які претендують на підвищення в класі, я маю на увазі: «Волинь», «Інгулець», «Металіст 1925», «Оболонь»… тому важко щось сказати.

 

Ми зіграли ряд ігор й мали грубі помилки в обороні. В передостанньому турі, коли грали з «Гірник-Спортом», ми спочатку вигравали, але потім, два стандарти – два голи. Сьогодні теж саме. Моментів багато, ось навіть у кінцівці гри, вихід один в один не забили й у першому таймі були моменти. В середині першого тайму Михайло Удод не потрапив по м’ячу з 5 метрів, коли ворота були майже порожніми. Це означає, що треба більше працювати, терпіти та додавати. Прохідних матчів у Першій лізі практично немає. Всі б’ються, всі стараються заробити очки. Будемо сподіватися на краще. Головне, щоб футболісти зростали, навіть через програш важливо робити правильні висновки. За змістом гра була хороша, але грубі помилки в обороні й нестача майстерності в атаці звели нанівець наші зусилля сьогодні.

 

Які враження від Закарпаття

 

- Ми залишаємося тут на добу. Назад їдемо завтра. Місто хороше. Гостинні люди. Вболівальники порадували, прийшов повний стадіон підтримати свою команду. Й інфраструктура влаштовує… Європа.

 

Про цілі на сезон

 

- Цілі на сезон ставили самі перед собою – бути не нижче 10 місця й у кожній грі показувати гідний результат. Поки цього немає. Я очікував більшого.

 

В порівнянні з «Золотим матчем»

 

- Ми грали на нейтральному полі, це по-перше. Пів команди змінилося, це два. По-третє, тоді на нас не тиснув результат, виграли чи програли, але ми вийшли у Першу лігу й виконали завдання за два тури до закінчення сезону. Для мене, як для тренера, сьогоднішня гра важливіше. Мабуть, «Минай» повернув нам борг.


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Пишет Максим:
24 августа 2019 10:32
Поменял всю команду, выгнал креативного Степанчука, который мыслит на поле, есть опыт выступлений в 1 лиге, может и создать и забить. И 100ловицкий еще хочет удержаться в 1 лиге. Ха-ха! Добро пожаловать назад, во 2 лигу. Пример Днепра-1. От 2 до премьер лиги почти весь состав сохранен. Новая команда ни за месяц, ни за полгода и т.д. не заиграет. Надо было вливать в состав новых игроков, а не полностью заменять уже сыгравшихся.

Пишет Хатаб:
25 августа 2019 13:47
На ті фінанси, які є у клуба - склад нормальний. Це вже питання не до тренера, а до керівництва клубу і міста (не забувайте, що клуб муніципальний). По нападнику, якого не вистачає, теж питання - чому Черній опинився в Металурзі, а не повернувся назад в Кремінь? Хотілось би почути відповідь.

Главная страница » Новости » "Грубі помилки в обороні й нестача майстерності в атаці звели нанівець наші зусилля": головний тренер "Кременя"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.