.

"Кремінь-Юніор" у Маріуполі програв "Яруду"

19 августа 2019, 11:06 Автор: krivoruchko Просмотров: 324 Комментариев: 0

Кременчужани в меншості зіграли майже півтори тайми

18 серпня «Кремінь-Юніор» поступився у Маріуполі «Яруду» з рахунком - 1:8. Єдиний гол у кременчужан забив 17-річний нападник Максим Кучеренко. Тренер «Кремінь-Юніор» Володимир Прокопіненко зазначив, що поки в команди були сили вони билися, але у другому таймі трохи підсіли.

«Кремінь-Юніор» у першому таймі мінімально поступаючись «Яруду» залишився у меншості. Центральний захисник Юрій Бігдан отримав червону картку за фол останньої надії та призначили 11-метровий у наші ворота. Тому майже півтори тайми кременчужани грали у меншості. На перерву команди пішли з рахунком 3:0 на користь господарів.

На початку другого тайму Максим Кучеренко забив «Яруду». Після цього суперник почав пресингувати кременчужан, на що у наших хлопців не вистачило фізичних кондицій, щоб дати гідну відсіч.

- Хлопців за результат не сваримо, хочемо, щоб вони правильні висновки й рухалися вперед та набиралися досвіду. - зазначив Володимир Прокопіненко.

Результати 3 туру:

• Таврія (Новотроїцьке) – Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) - 5:0 (5:0)
  • СК Каховка – ФК Вовчанськ - 0:0
  • Яруд (Маріуполь) – Кремінь-Юніор (Кременчук) - 8:1 (3:0)
  • Мотор (Запоріжжя) – Легіонер (Дніпро) - 3:0 (2:0)
  • Перемога (Дніпро) – Зірка (Кропивницький) - 0:0

Турнірна таблиця

Наступну гру «КремінЮніор» зіграє вдома на стадіоні «Кремінь-Арена». Матч відбудеться 25 серпня з «Каховкою». Щодо часу проведення гри узгоджується. Слідкуйте за анансами на нашому сайті.