.

"Без ударів по воротах та флангових передач – немає загострення в атаці": тренер "Кременя" Ігор Столовицький

18 августа 2019, 01:04 Автор: krivoruchko Просмотров: 463 Комментариев: 0

"Без ударів по воротах та флангових передач – немає загострення в атаці": тренер "Кременя" Ігор Столовицький

Головний тренер кременчуцької команди після гри поділився, що "Гірник-Спорт" був більш зацікавлений у перемозі

Ігор Столовицький, головний тренер "Кременя", після гри з "Гірник-Спортом" розповів про те, що команді не вистачило Дмитра Зозулі, про налаштування команди на гру та чи зіграв фактор стадіону у Полтаві.

 

- Якщо програли – значить недопрацювали. Вважаю, що програли, як не дивно, в налаштуванні на гру й звичайно єдиноборствах. Всі стандартні положення суперника, всі передачі несли велику загрозу нашим воротам. У першому таймі в суперника було кілька хороших моментів. В одному моменті добре зіграли захисники, а в іншому – Будюк м’яч вибив з лінії воріт. Забили з пенальті м’яч й по суті у першому таймі не скажеш, що зіграли добре, але більш-менш зіграли.

 

У другому таймі прохав футболістів не порушувати правил, прибрати непотрібні порушення, прибрати непотрібні кутові, якими користувався суперник. Футболісти мене не почули й часто порушували правила. У підсумку чого ми пропустили два непотрібних м’ячі зі стандарту. Й звичайно не знайшли в собі сили, щоб відігратися. У нас особливо не було моментів й флангових проходів, не було агресії попереду. Начебто контролювали всередині м’яч доходячи до штрафного майданчику, але далі продовження не було. Без ударів по воротах та флангових передач – немає загострення в атаці. На жаль, у нас цього сьогодні не було.

 

- Можливо Дмитра Зозулі не вистачило?

- Дмитро звичайно якісний гравець оборони, тому довелося Сафонова опускати. Він би більше користі приніс саме в центральній зоні. На жаль, у нас немає рівноцінних замін, тому відсутність будь-якого гравця основного складу для нас важко.

 

- Можливо гравці дивилися у турнірну таблицю?

- «Гірник-Спорт» більше хотів перемогти. Чому? Тому що в них ситуація зобов’язувала – останнє місце в турнірній таблиці. Програв сьогоднішню гру їм було б набагато складніше вилазити з дна турнірної таблиці. Тому сьогодні вони перевершили нас в настрої на гру.

 

- Сьогодні грали майже без вболівальників Полтаві. Чи вплинуло це на вашу гру?

- Це не настільки важливо... Хочеться грати вдома при своїх вболівальниках. У Волочиську проти «Агробізнесу» добре зіграли, нічого страшного. Я вважаю, що там команда сильніше, але тим не менш ми знайшли в собі сили забити два м’ячі.

 

Головне робити правильні висновки та додавати в наступних іграх.

 

Фото: Дмитро Булига
Видео: ФК "Горняк-Спорт"

Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » "Без ударів по воротах та флангових передач – немає загострення в атаці": тренер "Кременя" Ігор Столовицький
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.