.

Директор "Кременя" Андрій Недяк: "80 000 гривень за гру виставив "Гірник-Спорт"

13 августа 2019, 16:03 Автор: krivoruchko Просмотров: 878 Комментариев: 1

Директор "Кременя" Андрій Недяк: "80 000 гривень за гру виставив "Гірник-Спорт"

Керівництво “Кременя” про стадіони “Кремінь-Арена”, оренду “Юності” та благодійність в українському спорті

Директор міського футбольного клубу “Кремінь” Андрій Недяк розповів чому команда проводить свої домашні ігри на виїзді та відповів на питання скільки сусідній “Гірник-Спорт” виставив ціну за оренду стадіону “Юність”.

 

- Після виходу інформації, що “Кремінь” гратиме домашню гру у Полтаві, виник ажіотаж. У вболівальників з’явилося багато питань, чому не граємо у Горішніх Плавнях. Й, звичайно, необхідно давати відповіді, адже у засобах масової інформації та фейсбуці з'являється багато неправдивої інформації. - зазначив Андрій Дмитрович.

 

 

Про перемовини щодо штучного покриття на “Кремінь-Арені”

 

“Кремінь” свої ігри проводить на виїзді через заміну покриття на “Кремінь-Арені”. Я й сам бачив, що необхідно змінювати покриття. Минулого року, я спілкувався з губернатором Полтавщини, на той час Валерієм Головком, про те, щоб Кременчуку виділили одне з двох штучних полів у 2019 році. Одне з них йшло Полтаві, а інше було під питанням. Добре, що у нас є такі депутати Полтавської облради, як Олег Сазонов та Олександр Алексюк, які переконали Головка, що друге поле потрібно Кременчуку.

 

Перед гравцями знову поставили завдання, що необхідно виходити у Першу лігу. Все йшло своїм темпом. Тендер мав пройти у квітні місяці й по всім підрахункам у червні мали змінювати покриття. Ми мали бути готові до сезону, щоб приймати команди у себе вдома. Проте вийшов форс-мажор. В області не змогли розібратися де мають постелити покриття, яке виділяли для Полтави. Розділити два поля на різні тендери для Кременчука та Полтави - не було змоги. Так вийшло, що поки в області вирішували питання з місцем, вже пройшло багато часу.

 

Зараз завершується тендер й протягом найближчого часу буде оголошений переможець. Я консультувався зі спеціалістами з Харкова, за хороших погодних умов поле мають перестелити протягом місяця.

 

Охочих перестелити поле на “Кремінь-Арені” за 6-7 мільйонів гривень немає, тому вихід був один - грати на виїзді.

 

 

“Гірник-Спорт” виставив непідйомну суму за оренду

 

- Як для команди так і вболівальників найкращим варіантом був стадіон “Юність” у Горішніх Плавнях. Але тут у нас не вийшло знайти спільної мови з керівництвом “Гірник-Спорту”.

На словах нас запевняють в абсолютно дружніх відносинах, а на ділі виходить так, як виходить. – Андрій Недяк.

 

До виборів у Верховну Раду була домовленість з Геннадієм Михайловичем Музикою, який пообіцяв допомогти, щоб “Кремінь” грав у Горішніх Плавнях майже безкоштовно, ГЗК (гірничо-збагачувальний комбінат - ред.) основний спонсор “гірників” компенсує витрати. Проте після виборів картина дзеркально змінилася й перед “Кременем” вже озвучили непідйомну цифру - 80 000 гривень за гру.

 

- Я звернувся до Віктора Вікторовича Лотоуса (голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» - ред.), який пішов нам на зустріч й домовився з “Гірник-Спортом”, щоб хоча б на серпень “Кремінь” провів свої домашні ігри у Горішніх Плавнях. Після спілкування з ним до мене передзвонив Петро Матвійович Каплун й сказав, що вони й самі вирішили надати “Кременю” поле.

 

Далі ми зіграли одну гру у Горішніх Плавнях, де перемогли. На стадіон, попри гру в Горішніх Плавнях, команду приїхали підтримати багато вболівальників. Я і команда дуже вдячні їм за підтримку. А далі почалась підготовка до наступної гри.

 

 

Як вболівальники Горішніх Плавнів перенесли гру на п'ятницю

 

- До нас звернулися вболівальники “Гірник-Спорту” з проханням перенести гру з “Кременем” з суботи на п'ятницю, щоб вони встигли поїхати на гру “Ворскли” у Полтаву. Ми пішли на зустріч. А коли підійшло питання до стадіону, знову нам виставили суму в розмірі вже 60 000 гривень. Петра Матвійовича не було в місті, він поїхав за кордон на лікування. А бухгалтер клубу “Гірник-Спорту” Ніна Іванівна озвучила нові умови. Я перепитав чи остаточна ця цифра? Вона відповіла, що так.

 

 

“Гірник-Спорту” пропонували провести домашню гру

 

- Минулого року була проблема у полтавської “Ворскли” коли вони повинні були грати у єврокубках. Для того щоб зберегти й підготувати поле в Полтаві домашню гру, яка повинна була бути зі “Львовом” провели на виїзді. Тоді було прийнято рішення, щоб домашня гра “Ворскли” вважалася домашньою грою “Львова”.

 

Щоб не їхати у Полтаву з відповідним листом звернулися до “Гірник-Спорту”, щоб ця гра вважалася домашньою грою “Гірник-Спорту”, а гру 19 туру - домашньою для “Кременя”. Тим паче гра відбудеться 23 листопада ймовірно, що в цей час буде по коліна снігу і я сам собі набираю клопоту.

 

- Звертаємося до Вас з проханням внести зімни в календар Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги сезону 2019-2020 рр, а саме: приймаючою стороною (господарями) матчу 4 туру між командами ФК “Кремінь” та ФК “Гірник-Спорт” (16.08.19) встановити ФК “Гірник-Спорт”. Приймаючою стороною (господарями) наступного матчу між цими командами 23.11.19 р. Встановити ФК “Кремінь”.

 

Дане прохання пов'язане проведенням реконструкції поля ФК “Кремінь”, яке планують завершити в першій половині осені 2019 р. - йдеться у листі від “Кременя” до ПФЛ та клубу “Гірник-Спорт”.

 

Директор "Кременя" Андрій Недяк: "80 000 гривень за гру виставив "Гірник-Спорт"

 

 

- Від “Гірник-Спорту” надійшов лист, що вони відмовляються від цієї пропозиції. В листі вони вказали, що при перенесенні гри отримають 4 виїзні гри у місяці, але ж вони вдома приймали б “Чорноморець” і «Кремінь», які 4 виїзні гри? - зауважив Недяк.

 

- Громадська організація “Футбольний клуб “Гірник-спорт” щодо листа №222 від Комунального закладу фізичної культури і спорту “Міський футбольний клуб “Кремінь” доповідає Вам про неможливість виконати прохання МФК “Кремінь” у зв'язку з тим, що календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд Першої ліги сезону 2019/2020 складено так, що при переносі гри наш клуб отримує чотири виїзні гри на місяць, - йдеться у відповіді “Гірник-Спорту” до президента ПФЛ та директора МФК “Кремінь”.

 

Директор "Кременя" Андрій Недяк: "80 000 гривень за гру виставив "Гірник-Спорт"

 

 

Тому нам довелося домовлятися з ФК “Полтава”. Всі умови оренди й обслуговування коштують 15 тисяч гривень.

 

Я розумію відношення керівництва “Гірник-Спорту” до “Кременя”, але незрозуміло їх відношення до своїх вболівальників.

 

Багато людей цікавляться цією ситуацією. До мене звернувся Петро Григорович Скрильник, який працює у структурі “Гірник-Спорту”, запропонував допомогти й домовитися з керівництвом “Гірник-Спорту” провести матч у Горішніх Плавнях. Я йому відповів, що на даний момент ми вже не можемо перенести гру, адже задіяно все, щоб провести гру у Полтаві: договори з орендою, поліцією. Якщо ми зараз погодимося грати у Горішніх Плавнях, а вони потім знову відмовляться нас приймати, у нас не буде стадіону де провести ігри. Ми ж не можемо зараз відмовитися від Полтави, а потім у разі відмови Горішніх Плавнів знову звертатися до полтавців. Я Петру Григоровичу порадив, якщо у нього є можливість поговорити й домовитися, проводити подальші домашні ігри у Горішніх Плавнях.

 

Стадіон є проблемою для нашого вболівальника, який втрачає можливість підтримати команду та побачити гру “Кременя”, який зараз показує хороші результати. Але оскільки виник такий форс-мажор, давайте трохи зачекаємо. Такі ситуації виникають у всіх команд. Давайте, наприклад, візьмемо клуб “Полісся” Житомир, який другий сезон через реконструкцію стадіону грає у Новгород-Волинському на відстані майже 100 км. Хоча в них є хороші фінансові можливості й хочуть у Першу лігу. Або візьмемо “Десну” Чернігів, яка зараз грає у Прем'єр-Лізі, але на своєму стадіоні вони розпочали грати лише рік назад, до цього приймали ігри у Києві.

 

 

Щодо фінансування команди “Кремінь”

 

- До виборів ми нікого не поливали брудом й не піарили. Зараз можемо говорити про тих, хто підтримує нас. Нас підтримує кременчуцький бюджет в особі мера Віталія Малецького та міських депутатів, яким дуже вдячні. Якби міська влада не хотіла фінансувати, а вони мають на це всі юридичні права, то професійної команди майстрів в нашій структурі не було б.

 

Єдиний хто нам підставив плече, це народний депутат Юрій Шаповалов, який допомагає з фінансування від спонсорів, на даний час співпрацюємо “Мало-Кохнівським кар'єром”. Команді також багато років допомагає Ірина Дроздова “Кременчуцькийм'ясокомбінат”.

 

Після деяких статей в пресі, хочу звернутися до ЗМІ, щоб перестали за рахунок спорту вирішувати політичні питання. Спорт - поза політикою. Не маніпулюйте цим.

 

Про стадіон “Політехнік”

 

- До мене звернувся колишній керівник Санепідемслужби Віктор Акімов, який зараз готує запит щодо занедбаного стану центральної арени Кременчука стадіону “Політехнік”.

 

 

Шляхи вирішення фінансування спорту в Україні

 

- Вихід з ситуації фінансування та підтримки не лише футболу, а й спорту в Україні - це меценатство. Тоді ще Федерація футболу України (зараз Українська асоціація футболу - ред.) та Професіональна футбольна ліга підготували законопроєкт “Про меценатство”, його вніс у Верховну Раду депутат та президент футбольного клубу “Дніпро-1” Береза. Законопроєкт полягає в тому, що підприємства, які платять податки могли спокійно виділити кошти на ті види спорту, які їм подобаються: волейбол, баскетбол, футбол, шахи... Таким чином була б підтримка й розвиток спорту в Україні.

 

В кінці розмови директор “Кременя” Андрій Недяк закликав вболівальників:

- Закликаємо вболівальників, якщо у нас склалася важка ситуація, разом вирішувати. Я завжди на стадіоні й готовий відповісти на питання.

 

Андрій Дмитрович запропонував щомісяця проводити зустріч з вболівальниками або збиратися за необхідності. Друзі, що ви думаєте щодо цього? Залишайте свої пропозиції.


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Пишет болельщик:
14 августа 2019 13:02
А куда написать жалобу на стадион"Юность",на то что у них там происходит--просто сидят "болельщики""накрытый стол"и никто им замечания не делает,"болельщики"курят прямо на зрительских местах и никто им замечания не делает,на велосипедах заезжают прямо к зрительской трибуне и пристегивают его прямо к ограждению трибуны от беговой дорожки,т.е.прямо там где сам садится,охрана пропускает на стадион"болельщиков"со спиртным,можно проходить их прямо пить пиво из"горла",но они активно проверяют вещи только болельщиков "Кремня".Не,ну понятно,что на игры их команды приходит человек 50 в лучшем случае 100 и если они начнут требовать от их соблюдать Закон,то и эти перестанут ходить,но это всё-равно выглядит гостям Горишних Плавней очень дико.

Главная страница » Новости » Директор "Кременя" Андрій Недяк: "80 000 гривень за гру виставив "Гірник-Спорт"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.