.

Розклад ігор "Кремінь-Юніор" в чемпіонаті України серед аматорів

12 августа 2019, 18:16 Автор: krivoruchko Просмотров: 258 Комментариев: 0

Розклад ігор "Кремінь-Юніор" в чемпіонаті України серед аматорів

Перший тур кременчужанам перенесли на більш пізній час

ПЕРШЕ КОЛО

 

1 ТУР

3.08 (субота) Таврія – Мотор

4.08 (неділя) Яруд – СК Каховка

4.08 (неділя) Легіонер – ФК Вовчанськ

4.08 (неділя) Зірка – Дніпро-1-Борисфен

20.10 (неділя) Перемога – Кремінь-Юніор

 

2 ТУР

10.08 (субота) Дніпро-1-Борисфен – СК Каховка

11.08 (неділя) ФК Вовчанськ – Яруд

11.08 (неділя) Кремінь-Юніор – Легіонер

11.08 (неділя) Мотор – Перемога

11.08 (неділя) Зірка – Таврія

 

3 ТУР

17.08 (субота) Таврія – Дніпро-1-Борисфен

17.08 (субота) СК Каховка – ФК Вовчанськ

18.08 (неділя) Перемога – Зірка

18.08 (неділя) Легіонер – Мотор

18.08 (неділя) Яруд – Кремінь-Юніор

 

4 ТУР

24.08 (субота) Дніпро-1-Борисфен – ФК Вовчанськ

24.08 (субота) Таврія – Перемога

25.08 (неділя) Кремінь-Юніор – СК Каховка

25.08 (неділя) Мотор – Яруд

25.08 (неділя) Зірка – Легіонер

 

5 ТУР

31.08 (субота) СК Каховка – Мотор

1.09 (неділя) Перемога – Дніпро-1-Борисфен

1.09 (неділя) Легіонер – Таврія

1.09 (неділя) Яруд – Зірка

1.09 (неділя) ФК Вовчанськ – Кремінь-Юніор

 

6 ТУР

7.09 (субота) Дніпро-1-Борисфен – Кремінь-Юніор

7.09 (субота) Таврія – Яруд

8.09 (неділя) Мотор – ФК Вовчанськ

8.09 (неділя) Зірка – СК Каховка

8.09 (неділя) Перемога – Легіонер

 

7 ТУР

21.09 (субота) СК Каховка – Таврія

22.09 (неділя) Легіонер – Дніпро-1-Борисфен

22.09 (неділя) Яруд – Перемога

22.09 (неділя) ФК Вовчанськ – Зірка

22.09 (неділя) Кремінь-Юніор – Мотор

 

8 ТУР

28.09 (субота) Дніпро-1-Борисфен – Мотор

28.09 (субота) Таврія – ФК Вовчанськ

29.09 (неділя) Зірка – Кремінь-Юніор

29.09 (неділя) Перемога – СК Каховка

29.09 (неділя) Легіонер – Яруд

 

9 ТУР

5.10 (субота) СК Каховка – Легіонер

6.10 (неділя) Яруд – Дніпро-1-Борисфен

6.10 (неділя) ФК Вовчанськ – Перемога

6.10 (неділя) Кремінь-Юніор – Таврія

6.10 (неділя) Мотор – Зірка

 

ДРУГЕ КОЛО

 

10 ТУР

12.10 (субота) Дніпро-1-Борисфен – Зірка

12.10 (субота) СК Каховка – Яруд

13.10 (неділя) Мотор – Таврія

13.10 (неділя) ФК Вовчанськ – Легіонер

13.10 (неділя) Кремінь-Юніор – Перемога


Комментарии пользователей Вконтакте



Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Розклад ігор "Кремінь-Юніор" в чемпіонаті України серед аматорів
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.