.

"Кремінь-Юніор" стартував в аматорському чемпіонаті проти "легіонерів"

12 августа 2019, 10:15 Автор: krivoruchko Просмотров: 309 Комментариев: 0

Кременчужани стартували з 2-го туру чемпіонату

11 серпня на стадіоні “Кремінь-Арена” юнаки “Кременя” розпочали виступи в чемпіонаті України серед аматорів. Першим суперником “Кремінь-Юніор” став дніпровський “Легіонер”, який в основному складається зі студентів з Африки.

“Кремінь-Юніор” - “Легіонер” - 1:5

Голи: Аліпатов (57) – Антоніо (20, 84), Отусеребур (34), Ньярко (39), Боатенг Г. (45+1)

“Кремінь-Юніор”: Данило Плахотніков (Олег Лашко, 46), Віталій Черноус, Руслан Приходько, Юрій Бігдан, Роман Ядришніков, Дмитро Мовчан, Владислав Малько, Кирило Залов (Максим Гаврилець, 79), Кирило Корягін (Артем Агіпатов, 53), Данііл Берун (Павло Золотаренко, 79), Максим Кучеренко (Олексій Москальов, 46). Запасні: Олександр Уйманов, Артем Куць. Тренери: Олександр Назаренко та Володимир Прокопіненко

“Легіонер”: Денкі Самюель Аквесі, Василенко Олег, Ель Менді Ідахвед (Офоцу Маккартні, 77), Офосу Квабе Мішель (Мікайла Алхассан Саддам, 63), Стеценко Андрій, Асідю Бенжамін Овусу, Боатенг Гідеон, Куартей Еліджан (Балде Порро,81), Отусеребур Еммануель (Нйарко Брайт Джон,85), Ньярко Мішель, Антоніо Йосефат Уберто. Запасні: Брижицькй Михайло. Головний тренер: Богдан Свистун

Суперник виявився більш технічним та швидкісним не давши нашим гравцям адаптуватися. Вже на 20 хвилині Антоніо з “Легіонеру” пройшов з центру поля й прострелив нашого воротаря - 0:1. За кілька хвилин гості знову пробили по воротах, але цього разу “Кремінь-Юніор” врятувала штанга. На 34 хвилини після стандарту “легіонери” подвоїли рахунок: пішла навісна передача у штрафний, де Отусеребур переграв голкіпера Данила Плахотнікова.

У “Кремінь-Юніор” було кілька хороших моментів під кінець тайму, проте своїм шансом знову скористався “Легіонер”. На 39 хвилині Ньярко збільшує перевагу, а Боатенг Г. Забиває гол-красень у “роздягальню”. Спочатку гості потрапили у штангу й продовжили облаву наших воріт. Ще один удар перед собою вибиває голкіпер “Кремінь-Юніор”, далі команду рятує захисник кременчужан, але “Легіонери” з третьої спроби заштовхнули м'яч у ворота - 0:4.

У другом таймі гра вирівняла. “Кремінь-Юніор” після перерви у рамці поміняв голкіпера на більш досвідченого Олега Лашко, який весь час підганяв команду вперед. У кременчужан загострилася гра в атаці й з'явилися моменти. Максим Аліпатов забив голу престижу на 57 хвилині, таким чином він став автором першого голу “Кремінь-Юніор” в чемпіонаті. Остаточну крапку в матчі поставив “Легіонер”: під кінець гри Антоніо оформив дубль.

“Кремінь-Юніор” стартує в чемпіонаті з поразки, а “Легіонер” завойовує першу перемогу.

Наступний матч “Кремінь-Юніор” зіграє 18 серпня проти команди “Яруда” з Маріуполя.