.

"Кремінь" зіграв внічию з "Черкащиною"

10 августа 2019, 12:57 Автор: krivoruchko Просмотров: 716 Комментариев: 0

Кременчужани провели матч у Черкасах

Сьогодні, 10 серпня, футбольний клуб "Кремінь"  зіграв в нічию з "Черкащиною". Матч завершився з рахунком - 2:2.

"Черкащина" – "Кремінь" – 2:2

Голи: Медведь, 51, Малей, 65 – Гончаренко, 28, Павлик, 32

Попередження: Воронченко, Удод

"Черкащина": Майборода, Домальчук, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь (Тенжицький, 76), Бойко, Кошелюк, Зеленевич (Тищенко, 46), Погранічний (Малєй, 46), Фаюк (Сторчоус, 46). Запасні: Марченко, Шурубура, Задорожнюк, Стрикаль, Орел, Цебро, Лєнчінков, Антонюк. Головний тренер: Олександр Кирилюк

"Кремінь": Будюк, Сидоренко, Зозуля (Тарануха, 69), Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Єрмаченко (Масалов, 57), Павлик, Воронченко (Скоблов, 86), Мурашов (Маліновський, 78), Локтіонов (Удод, 82). Запасні: Олійник, Астахов, Нечипоренко. Головний тренер: Ігор Столовицький

Арбітр: Дмитро Кубряк(Одеса)

У Черкасах в усю транслювали тренерське протистояння Кирилюка й Столовицького, який є уродженцем Черкас. Наставник «Кременя» Ігор Столовицький свого часу разом з черкаською командою виходив у Першу лігу, а Олександр Кирилюк - зараз очолює «Черкащину». Цікаво, що перед протистоянням «Кремінь» не зазнавав поразок у цьому сезоні, а черкасці – ще не разу не перемагали.

Кременчужани у першому таймі контролювали м’яч, що принесло свій результат. В середині тайму Роман Локтіонов після розіграшу кутового віддав на Романа Гончаренка, який забив у пусті ворота. За кілька хвилин «Кремінь» подвоїв рахунок. Той же Локтіонов віддав передачу Юрію Павлику. Юрій увірвався до штрафної й пробив повз голкіпера – 0:2.

У другому таймі картинка гри повністю змінилася – «Черкащина» загострила гру за рахунок довгих вертикальних передач, таким чином господарі зменшили тиск та пресинг «Кременя» у середній зоні. На початку другого тайму Олександр Медведь після передачі Віталія Бойка пробив голкіпера кременчужан та зменшив розрив у рахунку – 1:2. На 65 хвилині Юрій Малєй відновив паритет в матчі – 2:2. Хороший момент був наприкінці матчу, коли Вадим Тенжицький проривався до воріт «Кременя», проте тут надійно зіграв захист гостей.

У підсумку на табло бойова нічия. «Кремінь» продовжує крокувати у Першій лізі без поразок, а господарі поля, за рахунок камбеку у другому таймі, взяли очко в матчі.

Наступний матч "Кремінь" зіграє в Полтаві 16 серпня о 17.00. Суперником кременчужан стануть "гірники" з Горішніх Плавнів.