.

"Кремінь" вириває перемогу в матчі з "Металургом"

3 августа 2019, 18:59 Автор: krivoruchko Просмотров: 582 Комментариев: 0

Кременчужани у Горішніх Плавнях зіграли перший домашній матч

Сьогодні, 3 серпня, футбольний клуб "Кремінь" зіграв першу домашню гру у Горішніх Плавнях. Матч завершився з рахунком 1:0.

Через поліпшення умов на стадіоні "Кремінь-Арена", заміни штучного покриття на більш сучасне, кременчужани проводять матчі у Горішніх Плавнях на стадіоні "Юність". Першим суперником підопічних Ігоря Столовицького став запорозьким "Металург", який в останню хвилину замінив "Арсенал-Київ", який знявся з чемпіонату.

"Кремінь" - "Металург" - 1:0

Голи: Павлик, 61

"Кремінь": Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Єрмаченко (Астахов, 90), Павлик (Масалов, 76), Воронченко, Мурашов (Нечипоренко, 69), Локтіонов (Тарануха, 71). Запасні: Закорський, Маліновський, Городенко, Куць, Скоблов. Головний тренер: Ігор Столовицький

"Металург": Левченко, Рудика, Сухіна, Бєлоусов, Дяченко, Сачко (Могильний, 69), Ковальчук (Загоруйко, 59), Разуваєв (Гриппа, 75), Олійник, Петров (Черній, 51), Щебетун (Сидоров, 78). Запасні: Петриченко, Хомаха. Головний тренер: Ігор Богатир

Розпочався матч з хвилини мовчання на честь спортивного журналіста, не лише голосу, а й душі «Кременя» Дмитра Демиденка.

Перед грою «Металург» підсилився кількома гравцями. Запорізький клуб підписав хавбека «Таврії» Гриппу, найкращого бомбардира Другої ліги Костянтина Чернія (ексгравця «Кременя») та залишив провідного гравця Едуарда Сарапія.

Перший тайм проходив на половині поля «Металурга». Кременчужани взяли в облогу ворота Левченка. Один за одним стандарти у кременчужан не йшли, то не вистачало останнього дотику для гольового удару, то м’яч пролітав повз ворота. У середині першого тайму Євгена Мурашова в неоднозначному моменті збивають у штрафному майданчику, але арбітр не вказав на одинадцятиметровий. Після цього гості змогли завдати першого серйозного удару в створ воріт Ореста Будюка, коли Щебетун пробив зі штрафної лінії.

У другому тамі гра вирівнялася й «Металург» активізувався. Проте на 62 хвилині Серій Ченбай пройшов лівим флангом, Олександр Єрмаченко м’якою передачею знайшов Юрія Павлика, який ударом головою відправив м’яч у ворота «Металурга». Перша перемога «Кременя» у цьому сезоні. Після другого туру «Кремінь» посідає 5 місце в турнірній таблиці.

Наступний матч "Кремінь" зіграє в Черкасах проти "Черкащини", команди, яка перед стартом сезону змінила прописку й назву команди. Гра відбудеться 10 серпня о 18.00.