.

Дубль Зозулі дарує "Кременю" нічию

27 июля 2019, 20:05 Автор: krivoruchko Просмотров: 623 Комментариев: 0

Кременчужани стартували у Першій лізі

Сьогодні, 27 липня, "Кремінь" відкрив сезон матчем у Волочиську. Підопічні Ігоря Столовицького зіграли внічию з "Агробізнесом" - 2:2. Дубль на рахунку новачка Дмитра Зозулі.

"Агробізнес" - "Кремінь" - 2:2

Голи: Когут 11, Юхимович 71 - Зозуля 13, 90

"Агробізнес": Панченко, Гагун (Стасишин 66), Юхимович, Курило, Слотюк, Зінкевич (Кухарук 75), Думанюк, Черненко (Когут І 85), Груша, Когут М (Іванченко 66), Сікорський (Семенець 57). Запасні: Воробей, Палюх, Вергун, Дідик. Головний тренер: Остап Маркевич

"Кремінь": Будюк, Маліновський (Павлик 36), Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Масалов, Астахов (Скоблов 46), Воронченко (Нечипоренко 73), Сидоренко, Мурашов (Єрмаченко 46), Локтіонов (Тарануха 54). Запасні: Олійник, Нечипоренко, Куць. Головний тренер: Ігор Столовицький

«Металіст 1925» - «Інгулець» - 1:0

Матч у Волочиську став дебютним для тренера «Агробізнесу» Остапа Маркевича. Для «Кременя» цей матч був першим у Першій лізі після річної перерви.

Першими відкрили рахунок господарі поля: після кількох невдалих ударів Гагун навісив у штрафний майданчик, де Когут відправив м’яч у верхній кут воріт – 1:0. «Кремінь» одразу відігрався. Після розіграшу кутового у штрафному м’яч залетів у ворота «Агробізнесу». М’яч зрізався від захисника «Агробізнесу», але диктор стадіону оголосив та в протоколі зазначили новачка «Кременя» Дмитра Зозулю – 1:1.

Після перерви «Агробізнес» продовжив тиск на ворота кременчужан, проте неточність господарів та надійність голкіпера «Кременя» Ореста Будюка не давали змінити рахунок на табло аж до 70 хвилини. «Агробізнес» розіграв стандарт: Черненко навісив на Юхимовича, який проштовхнув м’яч – 2:1.

«Кремінь» не збирався здаватися й боровся до останнього. Фортуна посміхнулася кременчужанам, і на останній хвилині «Кремінь» зрівняв рахунок. Єрмаченко з кутового навісив на Зозулю, який ударом головою з відскоком від газону відправив м’яч у дев’ятку.

Наступний матч "Кремінь" зіграє у Горішніх Плавнях 3 серпня о 17.00 проти запорізького "Металургу".