.

"Олег Бабаєв любив говорити: "Футболом я вже хворий на голову"

26 июля 2019, 12:18 Автор: krivoruchko Просмотров: 872 Комментариев: 0

 

Кременчук вшановує пам'ять мера та почесного президента футбольного клубу “Кремінь” Олега Бабаєва

 

Сьогодні, 26 липня, 5 річниця з дня трагічної загибелі міського голови Кременчука та почесного президента "Кременя" Олега Бабаєва. Олег Бабаєв жив спортом, займався різноманітними видами спорту від дзюдо до тенісу. Футбол був одним з найбільших спортивних захоплень, які увірвалися у його життя. Олег Бабаєв був президентом футбольного клубу “Ворскла” Полтава та почесним президентом футбольного клубу “Кремінь”.

 

"Олег Бабаєв любив говорити: "Футболом я вже хворий на голову"

 

 

Директор міського футбольного клубу “Кремінь” Андрій Недяк згадує, як на початку 2000-х відроджувався “Кремінь” за підтримки Олега Мейдановича.

 

- Коли було прийнято рішення Костянтином Валентиновичем Жеваго рішення взяти під свою опіку футбольний клуб “Ворскла”, Олег Мейданович цього ж вечора зателефонував мені й Сергію Свистуну та Володимиру Мальованцю. Ми зібралися в бані у нього й він нам сказав новину, що беруть клуб “Ворскла”, а замість “Ворскли 2” заявляють “Кремінь”. Й Олег Мейданович сказав нам готуватися до чемпіонату. - сказав Андрій Дмитрович.

 

Олег Мейданович був борцем, займався дзюдо, проте перші свої тренування проходив з хлопцями з “Білого орла”.

 

- Серед непрофесіоналів були й наші професіонали: Паюров, Мурадян... Потім поступово ми з ним познайомилися й почали потихеньку підтягувати його до наших ветеранів. Так поступово перетягнули його у футбол. Як ви знаєте, з ким тренуєшся так і граєш. Олег Мейданович тренувався з професіоналами й дуже додав у своїй футбольній кар'єрі. - розповів Андрій Дмитрович.

 

"Олег Бабаєв любив говорити: "Футболом я вже хворий на голову"

 

 

Згодом Олега Бабаєва затягнули на теніс, яким він захопився.

 

- Мені говорили: “Чи не боїшся, що Олег Мейданович кине футбол й перестане його фінансувати?”. Олег Мейданович й сам любив говорити: “Футболом я вже хворий на голову”. Тому я не боявся, що Олег Бабаєв припинить фінансувати футбол. - додав Андрій Недяк.

 

Андрій Дмитрович поділився, що Олег Бабаєв призначив його директором й повірив у нього.

 

- Буду продовжувати традиції Олега Мейдановича й те, що він від мене вимагав у розвитку футболу, буду досягати якби не склалося. Й дякую йому за те, що він мене навчав по життю. Для Олега Мейдановича найкращою пам'яттю буде продовження його справи: футбольний клуб “Кремінь”, зростання юного покоління, й дай Бог будівництво нового стадіону. - поділився Андрій Недяк.

 

Відео з останньої зустрічі з вболівальниками "Кременя" 25 липня 2014 року

 

"Олег Бабаєв любив говорити: "Футболом я вже хворий на голову"

 

Автор: Альона Душенко

 


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » "Олег Бабаєв любив говорити: "Футболом я вже хворий на голову"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.