.

"Кремінь" обіграв молодіжку "Ворскли" в контрольному матчі

11 июля 2019, 17:31 Автор: krivoruchko Просмотров: 412 Комментариев: 0

Кременчужани розпочали другий збір підготовки перемогою в матчі з полтавцями

Сьогодні, 11 липня, підопічні Ігоря Столовицького провели контрольну гру з дублем полтавської "Ворскли". у Крутому Березі на стадіоні "Лтава" кременчужани обіграли "Ворсклу" U-21 з рахунком - 3:1.

"Ворскла" U-21 - "Кремінь" - 1:3

Голи: Посєвкін 22 - Куць, 11, Мурашов 58, Локтіонов 85

У першому таймі у "Кременя" зіграли: Закорський, Маліновський, Зозуля, Гончаренко, ГНП (гравець на перегляді), Сафонов, Сидоренко, Авер'янов, ГНП, ГНП, Куць. На заміну замість видаленого Дмитра Зозулі (червона картка) вийшов Сергій Ченбай. Після перерви тренерський штаб "Кременя" на поле випустили: Масалова, Павлика, Мурашова, Воронченка, Смирнова, Локтіонова, Єрмаченка.

"Ворскла" U-21: Солобчук, Куценко, Чуєв, Пилипенко, Дубко, Зайцев, Мамро, Посєвкін, Сємілєт, гравець на перегляді, Лига. На заміну виходили: Ісенко, Юрченко, Мосійчук, Галата, Кравчук, Сінельников, Браткевич та три гравці на перегляді.

Першими рахунок у матчі відкрили кременчужани - на 11 хвилині відзначився Іван Куць, за десять хвилин ворскляни зрівняли рахунок зі штрафного. У другому таймі у ворота дубля "Ворскли" відзначилися Євген Мурашов та Роман Локтіонов.

Наступний матч "Кремінь" також зіграє у Полтаві. Цього разу суперником кременчужан стане дубль донецького "Шахтаря". Початок матчу о 14.00.