.

Ернест Астахов допоміг збірній вийти до 1/4 фіналу Універсіади

8 июля 2019, 15:30 Автор: krivoruchko Просмотров: 227 Комментариев: 0

Попереду українців чекає збірна Бразилії

Студентська збірна України вийшла до 1/4 фіналу Універсіади, перемігши збірну Мексики 1:0.

У порівнянні з матчем з італійцями керманич нашої команди Анатолій Бузнік вніс кілька змін: у стартовому складі вперше вийшли воротар Артем Поспєлов, півзахисники Євген Чумак, Арсентій Дорошенко й нападник Михайло Удод. Також на заміну вийшов гравець "Кременя" Ернест Астахов, який вийшов на поле на 65 хв замінивши Кушніренка.

Долю поєдинку було вирішено наприкінці ігрового часу. На 77-й хвилині представник ковалівського «Колоса» Денис Костишин забив переможний м'яч. Наші земляки фінішували в групі на другому місці й виходять в 1/4 Універсіади.

- Такі емоції ще не відчував - поділився з пресслужбою "Кременя" Ернест Астахов.

Україна - Мексика 1:0

Гол: Костишин (77)

Україна: Поспєлов, Дорошенко, Костишин, Кушніренко, Лобов, Соколов, Удод, Юхимович, Завійський, Радченко, Чумак. Запасні: Солдатенко, Астахов, Думанюк, Грисьо, Нурієв, Понєдєльнік, Шторгін, Співаков, Толочко.

Таблиця групи В:

1. Італія - 6 очок (2 матчі)

2. Україна - 3 (2 матчі)

3. Мексика - 0 (2 матчі)

У плей-офф виходять дві кращі команди з групи. По закінченні інших поєдинків стали відомі всі пари чвертьфіналістів. Тож 9 липня між собою зіграють: