.

Кубок Дніпра. Результати 4-го туру

4 июля 2019, 12:12 Автор: krivoruchko Просмотров: 432 Комментариев: 0

“Солониця” - “Кременчукм'ясо” - 6:1

(Щербак-2, Белік Олексій, Белік Олександр, Бредун, Ларченко - Демаков)

 

“Динамо” - “Поло” - 1:6

(Козубенко - Суботін-3, Удовицький-2, Бондарев)

 

“Діліжанс” - “Інтер-Авто” - 3:2

(Ковпан, Харін - Кухта-2)

 

“Граліан” - “КВБЗ” - 2:9

(Мороз, Уманець - Бабурін-3, Білоус Ян-2, Крошка, Ткаченко, Іванов, Шмарчинський)

 

“Мастер Мілк” - “АКБ-ЛІНК” - 10:2

(Шаманський-4, Галета-2, Акуленко, Мітельський, Колесник, Галата - Бігдан, Ішалін)

 

“Діліжанс” - “Кременчукм'ясо” - 2:2

(Міщенко, Волков - Торопов-2)

 

“Транзит-Сервіс” - “Геологія” - 0:5

(Лавський-2, Львов, Лапочкін, Саркісян)

 

“АТП-15307” - “КВБЗ” - 10:7

(Женіленко-2, Пушкеля-2, Лапа-2, Сидоренко, Голубенко, Смірнов, Хвойніцкий - Крошка-3, Смарчинський, Білоус Ян, Білоус Олег, Іванов)

 

“Граліан” - “Інтер-Авто” - 5:5

(Скапа-2, Уманець-2, Апін - Кухта-3, Цемах, Загарій)

 

Турнірна таблиця

команда

І

В

Н

П

М

О

1

Мастер Мілк

4

4

0

0

27:6

12

2

АТП-15307

4

4

0

0

29:13

12

3

Геологія

3

3

0

0

22:1

9

4

Поло

4

3

0

1

17:10

9

5

Транзит-Сервіс

4

2

1

1

10:13

7

6

Динамо

3

2

0

1

11:9

6

7

АКБ-ЛІНК

4

2

0

2

13:19

6

8

JTI

3

1

1

1

8:10

4

9

Діліжанс

4

1

1

2

8:16

4

10

КВБЗ

4

1

0

3

20:21

3

11

Транзит-Сервіс-2

3

1

0

2

12:11

3

12

Солониця

4

1

0

3

11:16

3

13

Граліан

4

0

1

3

11:22

1

14

Інтер-Авто

4

0

1

3

10:24

1

15

Кременчукм'ясо

4

0

1

3

6:24

1

 

Бомбардири:

Віталій Костиренко – 7 (“Транзит-Сервіс”)

Максим Шаманський - 7 (“Мастер Мілк”)

Антон Кухта - 5 (“Інтер-Авто”)

 

Анонс матчів на 5 липня:

"АКБ-ЛІНК" - "Солониця", НПЗ, 18.00

JTI - "Мастер Мілк", НПЗ, 19.00

"Поло" - "Транзит Сервіс 2", НПЗ, 20.00

"КВБЗ" - "Діліжанс", новатор, 18.30

 

Анонс матчів на 8 липня на майданчику “Нафтохімік”:

18.00 “Солониця” - “АТП 15307”

19.00 “Геологія” - “Граліан”

20.00 “Діліжанс” - JTI

 

Кубок Дніпра пропускають:

Андрій Одарущенко (“Динамо”)

Ян Білоус (“КВБЗ”)

Євген Приймак (“Транзит-Сервіс”)

Ваге Саркісян (“Геологія”)


Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Кубок Дніпра. Результати 4-го туру
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.