.

"Кремінь" в Олександрії переглянув новачків

28 июня 2019, 19:30 Автор: krivoruchko Просмотров: 969 Комментариев: 1

Кременчужани внічию зіграли з молоддю «Олександрії»

Сьогодні, 28 червня, футболісти «Кременя» зіграли першу товариську гру в рамках підготовки до чемпіонату в Першій лізі. Першим суперником у міжсезоння стали дублери з Олександрії – «Олександрія» U-21. Матч завершився нічиєю з рахунком – 0:0.

У «Кременя» в 1 таймі зіграли: Олійник, Ченбай, Сафонов, Мурашов, Масалов, Локтіонов та 5 гравців на перегляді. На заміну після перерви вийшли: Закорський, Маліновський, Сидоренко, Авер'янов, Куць та два новачки.

Тренер «Кременя» Сергій Свистун зазначив, що зараз основним завданням для кременчужан є перегляд потенційних новачків.

3 липня «Кремінь» зіграє з «Гірник-Спортом» у Горішніх Плавнях, а 6 липня у Києві з «Колосом», який вийшов цього сезону в Українську Прем'єр-Лігу.