.

Контрольний матч. "Полісся" - "Кремінь" 2:1

13 марта 2019, 16:11 Автор: krivoruchko Просмотров: 456 Комментариев: 0

Кременчуцький "Кремінь" зіграв черговий контрольний поєдинок у рамках підготовки до весняної частини Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Підопічні Ігоря  Столовицького вдруге зустрілися із житомирським "Поліссям". Нагадаємо, тиждень тому матч між цими командами закінчився результативною нічиєю 4:4. Двобій відбувся на заміській тренувальній базі під Полтавою у  селищі Копили.

Перший тайм гри пройшов у абсолютно рівній боротьбі. Обидві команди намагалися тримати м'яч і особливо небезпечних моментів не створили. Щоправда, кременчужани таки забили. За гру рукою у штрафному майданчику арбітр зустрічі на 44-тій хвилині призначив одинадцятиметровий удар у ворота "Полісся". Пенальті чітко реалізував кращий бомбардир "Кременя" Костянтин Черній. Тож, на перерву суперники пішли за мінімальної переваги наших земляків - 1:0.

А ось у другому таймі забивали тільки житомирці. Спочатку на 61 хвилині після флангової атаки нападаючий "Полісся" головою з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт Андрія Олійника. А за десять хвилин до закінчення основного часу наші суперники вийшли вперед, скориставшись не певними діями захисників "Кременя" у власному штрафному майданчику. 1:2.
Підопічні Ігоря Столовицького мали можливість уникнути поразки, але не реалізували свої нагоди.
Артем Козлов пробив із кута воротарського майданчика вище воріт... Костянтин Черній  з убойної позиції влучив у голкіпера  житомирської команди. Поразка 1:2.

Варто зазначити, що кременчужани мали лише три заміни: після мікротравм відновлюються Лактіонов, Задерецький, Сидоренко, Піскун та Мурашов. До того ж, команда працює у режимі серйозних фізичних навантажень...
Натомість суперники зіграли фактично двома складами.

Наступний контрольний матч наші земляки зіграють вже у неділю 17 березня у Кривому Розі проти місцевого "Гірника".