.

Сергій Вовкодав отримав диплом тренера

7 марта 2019, 18:52 Автор: krivoruchko Просмотров: 242 Комментариев: 0

 

20 тренерів навчалися за програмою «С-диплом» ФФУ Екс-гравець «Кременя», а нині тренер Володимир Дичко та захисник «синьо-білих» Сергій Вовкодав закінчили навчання тренерів із футболу за програмою «С-диплом» ФФУ.

Як розповів «Телеграфу» Сергій Вовкодав, кар'єру гравця покидати не збирається - навчався на перспективу. Навчання розпочалося 5 грудня 2018 року.

Науково-методична група громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» розпочала підготовку шостої групи (20 слухачів) тренерів з футболу за програмою «С-диплом» ФФУ. Навчання спрямоване на підвищення кваліфікації тренерів рівня «С», що працюють з футболістами в дитячо-юнацькому і масовому футболі. Програма передбачала базове викладання теоретичних, методичних і практичних основ багаторічної підготовки футболістів. Слухачі ознайомилися з вимогами і методикою виконання завдань щодо підготовки до семінарських занять (рольова гра), навчальної практики, практичного іспиту (тест-заняття), написанню контрольної роботи, складання письмового тесту з Правил гри. Також вони розглядали основи техніки гри у футбол і методики навчання, критерії ефективності та надійності техніки.

 

www.telegraf.in.ua


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Сергій Вовкодав отримав диплом тренера
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.