.

Контрольний матч «Кремінь» - «Олександрія» (U-19) 1:1

18 февраля 2019, 20:22 Автор: krivoruchko Просмотров: 573 Комментариев: 0

Контрольний матч  «Кремінь» - «Олександрія» (U-19) 1:1

Це був другий матч з молодіжним складом "Олександрії", який "Кремінь" зіграв під час тренувальних зборів. Нагадаємо, перший поєдинок кременчужани виграли 1:0.

Гості, принаймні, на перших хвилинах, були сповнені бажання взяти реванш і багато атакували. Кілька разів голкіперу "Кременя" Андрію Олійнику довелося демонструвати свою реакцію... Господарі ж обмежувалися контратаками. Згодом наші кременчужани взяли м'яч під контроль і вирівняли гру... але поступатися суперники не збиралися. Було багато боротьби, жорстких зіткнень, але, на щастя, без грубощів.

"Кремінь": Олійник (Котляров, 46), Ентін (Вовкодав, 46), ГНП (Ченбай, 46), ГНП (Кунєв, 46), Серденюк (ГНП, 46), Піскун, Сидоренко (Мурашов, 46), Локтіонов (Черній, 46), Степанчук (Бичков, 46), Богданов, (ГНП, 46), ГНП (ГНП, 46).

У першому ж таймі, попри швидкий атакуючий футбол у виконанні обох команд, голів забито не було. А на початку другого тайму класний момент не використав Євген Мурашов. Він пробив метрів із 15, але не влучив у ворота гостей. Через кілька хвилин вже Роман Лактіонов намагався технічно перекинути ударом головою голкіпера "Олександрії" - не точно... ГОЛ НАЗРІВАВ. Але забили гості - забили з кутового на 65-й хвилині. Ярослав Котляров не дотягнуся до м'яча і той влетів у дальній кут воріт Кременя - "сухий лист" і 0:1. Відповіли кременчужани красивим ударом кращого бомбардира команди Костянтина Чернія. На 75-й хвилині господарі зрівняли рахунок - 1:1. Мали шанс кременчужани забити і другий м'яч. Але небезпечний простріл Лактіонова не зумів замкнути Богдан Бичков.

Наступний зимовий контрольний матч у "Кременя" запланований на 28 лютого. Цього дня наша команда має зіграти у Харкові проти місцевого "Металісту 1925".