Контрольний матч «Кремінь» - «Гірник-Спорт» 1:0

15 февраля 2019, 17:28 Автор: krivoruchko Просмотров: 410 Комментариев: 0

Контрольний матч  «Кремінь» - «Гірник-Спорт» 1:0

Наша команда продовжує підготовку до другої частини сезону

15.02.2019. 13:00. м.Кременчук. Стадіон "Кремінь-Арена" ім.О.М.Бабаєва. Товариський матч.

"Кремінь" (Кременчук) - "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) 1:0

Гол: Локтіонов, 19

"Кремінь": Котляров (Олійник, 46), Бичков (ГНП, 46), Ентін (ГНП, 80), Ченбай, Вовкодав (ГНП, 70), ГНП (Серденюк, 46), Мурашов (Сидор, 78), ГНП (Степанчук, 46), Чепній (Піскун, 46), Локтіонов (Куць, 57).

Головний тренер - Ігор Столовицький

Другий товариський спаринг на другому зимовому зборі підопічні Ігоря Столовицького зіграли із географічними сусідами. Представником першої української ліги - "Гірником-Спорт" із Горішніх Плавнів.
Розпочали двобій господарі жваво. Відразу взяли м'яч під контроль і заволоділи ігровою ініціативою. Вже на перших хвилинах команди обмінялися небезпечними штрафними. Але в обох випадках удари прийшлися у стінку.
А на 19-й хвилині кременчужани забили. Роман Лактіонов з гострого кута технічно перекинув м'яч через голкіпера "гірників" - 1:0. А вже через чотири хвилини захисник гостей зіграв рукою у власному штрафному майданчику, та арбітр цього не помітив...
Підопічні Володимира Мазяра кинулися вперед і в одному з епізодів лише майстерність Ярослава Котлярова врятувала кременчужан від голу після удару з близької відстані Лозового.
Господарі ж відповіли ударом Чернія. Щоправда, не точним....

У другому таймі активність команд не знизилася. У складі "Кременя" на поле вийшли Піскун, Богданов, Степанчук, Куць, Сидоренко. Атака господарів отримала друге дихання . Мав свій момент Сергій Степанчук - він пробив метрів із 15 під поперечину, але голкіпер "гірників" зреагував на удар... Постійно загострював гру в атаці і молодий форвард кременчужан Іван Куць. Та забитих м'ячів глядачі у цьому матчі більше не побачили. Тож, перемога нашої команди 1:0.

Наступний контрольний двобій "Кремінь" зіграє знову дома, цього разу проти молодіжки Олександрії у понеділок 18 лютого. Початок матчу о 15:00.