.

У ПФЛ з'явився офіційний м'яч та гімн

10 февраля 2019, 11:18 Автор: krivoruchko Просмотров: 213 Комментариев: 0

У ПФЛ з'явився офіційний м'яч та гімн

 

8 лютого на засіданні Ради ліг ПФЛ було ухвалено низку історичних рішень, покликаних додати привабливості змаганням. Пропонуємо вашій увазі прес-конференцію президента ПФЛ Сергія Макарова за підсумками важливого заходу.


- У нас як завжди пройшла конструктивна дискусія, змогли розв'язати нагальні проблеми, - розпочав Сергій Дмитрович. - Зробили, навіть, більше, ніж планували. Розглядали стратегічні питання, направлені на розвиток ПФЛ. Задоволений підсумками засідання.

 

Головні питання? Наприклад, сьогодні клуби висловили свою одностайну позицію з приводу обміну між лігами за підсумками сезону. В Регламенті прописано два формати УПЛ – за участю 12 та 16-ти команд, а остаточне рішення буде прийнято на Виконкомі ФФУ. Представники Прем'єр-Ліги підтримали формат чемпіонату з 12 командами, а клуби Першої ліги виступають за ідею розширення Прем'єр-Ліги до 16-ти команд вже з наступного сезону.

 

Також на засіданні розглядали укладення договору з ФФУ про передачу комерційних прав ПФЛ. Щиро вдячні ФФУ за те, що вони розібралися у цьому питанні. Важливо, що Федерація футболу підтримує ту систему, яка функціонує в УЄФА, більшості європейських країн. Зараз рухаємося в напрямку централізації всіх комерційних прав. Виконком ФФУ вже затвердив централізовану передачу прав клубам Прем'єр-Ліги. Нас запевнили, що в Першій лізі також відбудеться централізована передача прав. Сьогодні ця позиція була підтримана, тепер рішення за Виконкомом. Завдяки  централізації прав ПФЛ отримує більше можливостей, ресурсів для розвитку наших ліг.

На сьогоднішній зустрічі нам вдалося затвердити музичний супровід матчів під егідою ПФЛ. Дуже важливо, що відтепер у змаганнях ПФЛ буде свій офіційний м'яч. Більшість клубів проголосували за проект, запропонований компанією Select. Компанія обіцяє виготовити партію м'ячів з нашим логотипом, дизайном. Відзначу, що музичний супровід можна буде почути вже у весняній частині змагань, а офіційний м'яч нам нададуть на три сезони, починаючи з наступного чемпіонату.

 

- Була інформація, що вибори Президента України можуть вплинути на проведення матчів ПФЛ. Як на це відреагували клуби?

- Окремо сьогодні розглядали це питання на засіданні. Враховуючи політичну ситуацію в країні, ПФЛ вирішила перенести матчі, які повинні відбутися під час виборів Президента Україні, на інші дати. Клуби нас підтримали у цьому питанні. Зрозуміло, що існують певні нюанси. Наприклад, на ситуацію впливатиме, чи буде другий тур виборів.

 

- Як клуби ПФЛ пройшли зимову паузу? Чи всі продовжуватимуть змагання?

- Офіційно, всі наші клуби мають розпочати весняну частину сезону. Що стосується ПФК “Суми”, найближчим часом долю цього клубу розглянуть на КДК ФФУ. Необхідно зазначити, що у клубі змінився власник і він вірить у світле майбутнє ПФК “Суми”. Очікуємо на рішення КДК ФФУ. Нам не подобається, що керівником клубу призначили Ващенка, який до того розвалив ФК “Кобра”. Можливо, що КДК ФФУ вже в лютому дасть оцінку діям цього керівника. Всі інші клуби функціонують нормально, ніяких проблем немає.

 

Корегування задля виборів

Представники клубів розглянули ситуацію з весняним календарем – як відомо, призначені вибори Президента України потребуватимуть уваги всієї держави, в тому числі, й правоохоронних органів. Отже, Федерація футболу України отримала офіційний лист від Національної поліції України за підписом керівника патрульної поліції О.Фацевича, в якому рекомендувалося врахувати зайнятість правоохоронців на виборах при призначенні конкретних дат проведення футбольних матчів у ці дні. Цей лист до УПЛ та ПФЛ переадресувала ФФУ, отже, наші організації повинні були знайти оптимальне рішення.

У ПФЛ з'явився офіційний м'яч та гімн

 

Чотири тури

Членам ПФЛ було запропоновано зміни стосовно чотирьох турів у Першій лізі та ще чотирьох у Другій. У ході обговорення слушні зауваження звучали від окремих клубів, отож адміністрація ПФЛ запевнила, що кожен зможе досягти компромісу за погодженням всіх сторін, а Ліга піде назустріч всім взаємним побажанням учасників матчів. Отож, навіть з урахуванням необхідних обов’язкових змін, календар виявиться гнучким, наскільки це можливо в щільному весняному графіку.

У підсумку, 19 тур Першої ліги зміщено з 24 на 22-23 березня, 20 тур – з 31 березня на 27 березня, 23 тур – з 17 на 18 квітня, 24 тур – з 21 квітня на 15 травня.

18 тур Другої ліги перенесено з 31 березня на шосте квітня, 19 тур – з шостого на 13 квітня, 20 тур – з 13 на 18 квітня, 21 тур – з 21 квітня на 15 травня. Доповідь та пропозиції від спортивного директора ПФЛ Євгена Мороза були сприйняті позитивно й мали підтримку делегатів.

 

Максимальна готовність

Напередодні старту весняної частини сезону перед присутніми виступили Перший заступник голови комітету з питань проведення змагань і безпеки ФФУ Іван Федоренко та голова профспілки «Футбол України» Ігор Гатауллін. Обидва акцентували увагу на відповідальності цього відрізку турнірів. А також на дотриманні прав футболістів, здійсненні необхідних дій щодо підтримання та розвитку інфраструктури.

Клуби перебувають у хорошому тонусі, проводять збори та контрольні матчі. Відразу двоє представників ПФЛ матимуть «кубкову весну» й протистоятимуть елітним суперникам. Живе й лишається актуальною турнірна інтрига на всіх полюсах – отже, на нас чекає захопливий весняний «марафон».

 

Комерційні права

Ведеться процес, який довго чекали, про який мріяли клуби нижчих ліг. Готується впровадження договору між ТОВ «ФФУ Маркетинг» та ПФЛ щодо передачі комерційних прав. Уже зараз, до цього готуються у нашій організації. Фахівці з маркетингу ведуть переговори із відомими брендами, які акцентують: тільки за умови централізації комерційних прав можлива максимально вигідна та цілісна співпраця.

 

Офіційний м'яч

І ось – перші результати. За підсумками співпраці ПФЛ та торгової марки Select, клубам Першої та Другої ліг зроблено пропозицію про технічне партнерство, яка передбачає введення офіційного м’яча Чемпіонатів Першої та Другої ліг сезонів 2019/20, 2020/21, 2021/22.

ТМ Select працює на ринках всього світу й її продукт – м’яч Select Brilliant Super TB є офіційним м’ячем вищих дивізіонів чемпіонатів Нідерландів, Бельгії, Данії, Ісландії, Швеції, Фінляндії, чоловічого та жіночого чемпіонатів Норвегії, USL США, а з наступного сезону стане офіційним м’ячем чемпіонату Португалії.

У ПФЛ з'явився офіційний м'яч та гімн

 

Клуби ПФЛ висловили свою думку щодо цієї співпраці та якості продукції, серед них – і бажання протестувати новинку. В підсумку, більшістю голосів рішення було підтримано. ПФЛ рухається до співпраці з відомим брендом у якості технічного партнера ліги, Офіційного м’яча Чемпіонатів Першої та Другої ліг. Співпрацю заплановано на три сезони з покращуваними умовами та можливістю пролонгації.

 

Юридична підтримка

Також ПФЛ вестиме співпрацю з однією із відомих столичних юридичних компаній, щоб допомагати комітету з питань етики та чесної гри в роботі над протидією матчів із фіксованими результатами. Як відзначили представники Комітету, наразі спостерігається тенденція до зменшення таких явищ. Ведеться постійна робота з моніторингу та зірвання злочинних планів, отож негідникам стає все важче впливати на здоровий спортивний процес.

 

Нагальні завдання

Обговорено низку інших важливих питань, які стосуються діяльності ПФЛ та клубів. Найголовніше, що засідання пройшло в атмосфері конструктивної дискусії та плідної співпраці. «Ми сподіваємося, що сьогоднішній день буде колись записано в літопис вітчизняного футболу, адже здобуття комерційних прав, пошук спонсорів та партнерів – одне із найнагальніших завдань ПФЛ», – підсумував президент ПФЛ Сергій Макаров, який головував на засіданні. 

 

Тепер гравці виходитимуть на поле під музичний супровід, затверджений Радою Ліг ПФЛ.


Автором музики та аранжування є відомий продюсер та композитор Олександр Ягольник. Починаючи з весняної чатини зщмагань сезону 2018/19 команди виходитимуть на поле в офіційних матчах під цю мелодію.

 


Прес-служба, ПФЛ

Фото: ПФЛ
Видео: ПФЛ

Комментарии пользователей Вконтакте



Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » У ПФЛ з'явився офіційний м'яч та гімн
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.