.

Контрольний матч. "Інгулець" - "Кремінь" 3:1

28 января 2019, 19:31 Автор: krivoruchko Просмотров: 408 Комментариев: 0

фото з архіву

У другому контрольному матчі зими "Кремінь" також зустрічався з представником першої ліги, але з куди більш амбітним та серйозним - петрівським "Інгульцем". Перший тайм протистояння переможця не виявив - 0:0.

У другому таймі за господарів забивали Олександр Мішуренко, Артем Козлов та Ілля Коваленко. У кременчужан голом відзначився гравець на перегляді.

Таким чином "Інгулець" переміг з рахунком 3:1.

Склад ФК “Інгулець 1-й тайм:

30 – Роман Герич,  23 – Олександр Кучеренко, 55 – Максим Ковальов, 89 – Олег Синьогуб, 49 – Ніка Січінава, 28 – Віталій Павлов, 5 – Євген Запорожець, 10 – В’ячеслав Піднебенной, 17 – Станіслав Передистий, 21 – Олександр Акименко, 7 – Дмитро Сула.

Склад ФК “Інгулець 2-й тайм:

1 – Антон Ситников, 3 – Роман Гончаренко, 39 – Денис Балан, 4 – Ігор Солдат, 95 – Ігор Коцюмака, 11 – Арман Кен Елла, 25 – Олександр Козак, 8 – Владислав Клименко, 13 – Ілля Коваленко, 9 – Олександр Мішуренко, 20 – Артем Козлов.

Головний тренер - Сергій Лавриненко

"Кремінь", 1-й тайм: Котляров, Бичков, Вовкодав, Ченбай, ГНП, Серденюк, ГНП, ГНП, Сидоренко, Черній, ГНП.

"Кремінь", 2-й тайм: Олійник, Бичков, Ченбай, ГНП, ГНП, Піскун, ГНП, Степанчук, ГНП (Сидор, 80), Богданов, ГНП (Куць, 55).

Головний тренер - Ігор Столовицький

ГНП* - гравець на перегляді

Наступний контрольний матч "Кремінь" зіграє у Дніпрі. 30 січня на базі "Придніпровськ" нашу команду прийме в себе вдома лідер першої ліги - СК "Дніпро-1".