Субота. 10.11.2018.  Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» ім..О.М.Бабаєва. 1400 глядачів.

«Кремінь»: 12.Котляров, 2.Бичков,  6.Ентін,  21.Ченбай-к,  13.Вовкодав,  3.Піскун,  19.Серденюк, 10.Павлік,  18.Мурашов (Сидоренко, 29), 11.Степанчук (Бєлоусов, 75), 8.Черній (Куць, 90).

«Гірник»: 1.Кучер, 33.Заїменко,  25.Григорик-к,  13.Голуб,  12.Сокол,  10.Шмат,  7.Бука – (Попчук, 90+1), 8.Яровий,  27.Сантропинських,  95.Погранічний (Олійник, 79),  77.Сахнюк (Прутян, 86).

Запасні: 31.Черниш,  99.Гомонов,  17.Кобилинський,  9.Прялкін.

Арбітр: Олексій Деревінський (Київ)

Асистенти: Юрій Федорак (Івано-Франківськ), Віктор Аврамчук (Київська область)

4-й арбітр: Павло Плешко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Ярослав Кириченко (Кропивницький)

Центральний матч 17-го туру – останній у другій лізі для цих команд перед зимовими канікулами – видався не результативним, але багатим на небезпечні моменти. Воно й не дивно, адже зійшлися у протистоянні лідери групи Б Другої ліги. Команди, які претендують на підвищення у класі. А ще – суперничали колектив із рекордною кількістю забитих м’ячів (в активі «Гірника» їх  34!) та команда, яка найменше пропустила («Кремінь» у графі «пропущені мя’чі» має цифру 6!).

Як не дивно, попри статус фаворита двобою, «Кремінь» грав «другим номером». Ігровою ініціативою більшість часу володіли гості. Підопічні Геннадія Приходька з перших хвилин зустрічі захопили контроль над м’ячем та  позиційно атакували. Кременчужани ж обмежувалися гострими контрвипадами.

Перший небезпечний момент поблизу воріт господарів виник на 12 хвилині. Під час передачі на підступах до власного штрафного майданчику помилився Серденюк. Цим миттєво скористався нападаючий «Гірника» Віктор Сахнюк. Він потужно пробив метрів із 13 та, на щастя для наших земляків, м’яч пролетів повз ворота.

За хвилину гостра контратака господарів ледве не закінчилася голом. Костянтин Черній віддав передачу на Євгена Мурашова і той вискочив сам-на-сам із голкіпером гостей. Лише в останню мить ситуацію врятував захисник «гірників».

Запам’яталися також у першому таймі удар головою з близької відстані Чернія та «постріл» з 12 метрів Сантропинського. Але на перерву команди пішли з «нулями» на табло.

У другому таймі гра пожвавішала. Реальний шанс відкрити рахунок кременчужани втратили на 56 хвилині. Чудовий навіс у штрафний майданчик виконав Богдан Бичков і, здавалося, Степанчук заб’є… Але на удар нашого півзахисника зреагував голкіпер гостей Данило Кучер.

Через 7 хвилин вже Костянтин Черній був надзвичайно близьким до голу… Та м’яч після його удару із порожніх воріт «винесли» захисники «Гірника».

Гості ж мали шанс відзначитися на 72 хвилині матчу. На рандеву із Ярославом Котляровим вискочив Віктор Сахнюк, але удар нападаючого у ближній кут відбив голкіпер «Кременя».

Останні хвилини поєдинку команди «догравали». У підсумку – 0:0. І, в принципі, нічийний результат став прийнятним для обох суперників. «Кремінь» залишився на першій позиції у турнірній таблиці із відривом у два пункти від херсонського «Кристалу». А «гірники» на проміжному фініші впевнено посіли третю сходинку.