Голи: Мандровский 82′ - Черній 49′ 61′ 89′ Павлик 68’

На 36-й хвилині Мурашов («Кремінь») не реалізував пенальті

«Нікополь»: 12. Петриченко, 17. Твердоух (К), 15 Іванченко, 9. Донець (16. Катеруша), 6. Таряник, 3. Бужин (4. Дмітрієв), 18. Адаменко, 7 Шмигельський, 8. Ботвінко (14. Бейер), 5. Омльченко, 2. Мандровський.
Запасні: 32. Шутько, 10. Ширіпа, 16. Катеруша, 4. Дмітрієв, 14. Бейер.

«Кремінь»: 12. Котляров, 2. Бичков (5. Курелєх), 6. Ентін, 21. Ченбай (К), 13. Вовкодав (15. Бєлоусов), 3. Піскун (4. Яцик), 19. Серденюк (11. Степанчук), 18. Мурашов (16. Сидоренко), 10. Павлик, 7. Богданов, 8. Черній.

Головний арбітр матчу: Сташук І.І. (Чернігів)
Асистенти арбітра: Соколовський Б.О. (Чернігів), Лікаренко А.О. (Київ)
4 арбітр: Тельбух Л.В. (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: Денисюк В.М. (Київська обл.)

Матч у Нікополі кременчужани розпочали у статусі фаворитів. Наші земляки з перших хвилин зустрічі заволоділи ігровою ініціативою – багато комбінували та гостро атакували. Господарі ж відповідали контратаками та ударами з далекої відстані.

Небезпечний стандарт виконав Павлик, не влучив з близької відстані у ворота Ентін, потужно пробив штрафний Богданов – ну і,звісно, нереалізований Мурашовим пенальті. Такі підсумки першої половини зустрічі для «Кременя».

Друга сорокап’ятихвилинка розпочалася атаками нікопольців. Щоправда, відзначилися гості. Свій 9-й м’яч у цьогорічній першості забив Костянтин Черній – підопічні Ігоря Столовицького повели у рахунку 1:0!

До того ж, на 60 хвилині господарі залишилися у меншості – червону картку побачив перед собою за зайві розмови з арбітром – Омельченко.

І відразу кременчужани подвоїли рахунок – і знову відзначився кращий бомбардир «Кременя» Костянтин Черній! 2:0! Третій м’яч у воротах голкіпера нікопольців Богдана Петриченка побував після чудової комбінації нашої команди, яку точним ударом завершив Юрій Павлик.

І все ж «сухими» свої ворота кременчужани не вберегли - Сергій Мандровський на 82 хвилині забив за «Нікополь». А « останню крапку» у двобої поставив той таки Костянтин Черній! 4:1 перемога «Кременя» і хет – трік нашого кращого бомбардира!

Таким чином, «Кремінь»набрав 28 очок після 13 матчів і впевнено посідає перше місце у турнірній таблиці групи «Б». Наш головний конкурент – криворізький «Гірник» - зіграв у нічию в матчі із новокаховською «Енергією» і втратив очки. Тож, і криворожці, і херсонці мають по 25 очок.

Свій наступний матч кременчужани зіграють дома проти симферопольської «Таврії» 27 жовтня.