6 октября 2018, 21:11 Автор: krivoruchko Просмотров: 296 Комментариев: 0

Костянтин Черній вже вкотре приніс перемогу "Кременю"

Друга ліга, 12-й тур. 06.10.2018. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаєва. 1100 глядачів.

«Кремінь» (Кременчук) - «Миколаїв-2» (Миколаїв) 1:0

Попередження: Богданов 40’ Ентін 45’ Серденюк 55’ – Бардадим 35’ Кірєєв 60’ Толгаренко 69’

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ченбай, Ентін (Яцик, 60), Мурашов (Куць, 84), Вовкодав, Серденюк, Богданов, Павлик, Степанчук (Бєлоусов, 68), Черній.

Головний тренер – Ігор Столовицький

«Миколаїв-2»: Чумак, Мінін, Студенко (Ткаченко, 83), Толгаренко, Порох, Бардадим (Бурахович, 72), Кірєєв, Соболевський, Сахацький, Швець, Вітенко.

Запасні: Жемчужний, Жаботенко, Березянський, Ялосоветський, Коломієць.

Головний тренер – Вячеслав Мазараті

«Кремінь» з перших хвилин заволодів ігровою ініціативою і вже на 8-й хвилині Євген Мурашов втратив першу нагоду аби відкрити рахунок. Степанчук виконав чудовий навіс з правого флангу і правою ногою, Мурашов виграв позицію у штрафному, але пробив головою вище воріт із просто вбивчої позиції. Проте вже за 5 хвилин м’яч таки опинився у сітці воріт добре знайомого кременчужанам Романа Чумака. Богданов завдав незручного дальнього удару, Чумак відбив м’яч перед собою, а Черній опинився першим на добиванні – 1:0. Розвинути успіх у першому таймі могли Степанчук та Богданов. Але перший пробив вище воріт з меж штрафного, а після удару Максима команду виручив Чумак. Єдиний небезпечний момент за весь матч біля воріт Котлярова виник на 41-й хилині, коли гості заробили право на штрафний в якихось сантиметрах від лінії штрафного майданчику. Порох пробив потужно, але вище воріт.

Другий тайм став справжнім бенефісом Романа Чумака, адже якби не досвідчений екс-голкіпер «Кременя», то «Миколаїів-2» поїхав додому з непристойним для себе рахунком. Але і голу Чернія цілком вистачило сьогодні нашій команді для здобуття перемоги та трьох важливих очок, які повернули «Кремінь» на звичну першу сходинку турнірної таблиці групи Б.

Наступний матч «Кремінь» також зіграє вдома. 13 жовтня наша команда прийматиме запорізький «Металург». Початок матчу о 15:00.