.

"Кремінь" залишив за собою перше місце

16 сентября 2018, 11:19 Автор: krivoruchko Просмотров: 456 Комментариев: 0

15.09.2018. Друга ліга, 9-й тур. Кременчук, стадіон "Кремінь-Арена" ім.О.М.Бабаєва. 16:00

"Кремінь" (Кременчук) - "Мир" (Горностаївка) 2:0

Голи: Ентін, 11 Мурашов, 53

"Кремінь": Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Піскун (Яцик, 90+2), Астахов (Серденюк, 16), Павлик, Мурашов (Сидоренко, 78), Степанчук (Бєлоусов, 67), Черній (Богданов, 80).

Запасні: Олійник, Курелєх, Куць.

Головний тренер - Ігор Столовицький

"Мир": Онопко, Болобан, Бринько, Томенко, Милесин, Цибульський, Шестипалов (Пятов 85), Малей, Кривич, Савченко (Волков, 74), Бойко.

Запасні: Гордецький, Глущенко, Голядинець, Адаменко.

Головний тренер - Олександр Сапельняк

У звітному турі в гості до Кременчука завітав горностаївський "Мир", який славиться своєю незручністю для команд, що лідирують у чемпіонаті. Але наша команда, за традиційної шаленої підтримки уболівальників не дала супернику жодних шансів на позитивний результат. С перших хвилин матчу підопічні Ігоря Столовицького взяли гру під свій контроль, який, за великим рахунком, завершився лише з фінальним свистком арбітра.

Дмитро Ентін приймає привітання з першим голом у грі

Вже на 11 хвилині спрацювала награна комбінація розіграшу кутового, яку класним ударом головою завершив Ентін - 1:0. У цьому епізоді варто відзначити чудову передачу Степанчука з неробочої правої ноги. Вдруге засмутити Віталія Онопко та його команду вдалось Мурашову на 53-й хвилині, якому асистував Павлик - 2:0.

Євген Мурашов - автор другого гола-красеня

Нажаль, у 9-му турі переміг і "Гірник", що не дозволило відірватись від головного переслідувача. Але важливіше те, що зараз команда демонструє ту гру, заради якої уболівальники приходять на трибуни стадіону. І залишається єдиною командою другої ліги обох груп, яка зберігає в графі "Поразки" приємний нуль.

Наступний матч 10-го туру "Кремінь" також зіграє вдома. 22 вересня будемо приймати "Енергію" з Нової Каховки. Запрошуємо уболівальників підтримати нашу команду. Початок матчу о 16:00.