Юрій Павлик у збірній 8-го туру

11 сентября 2018, 20:17 Автор: krivoruchko Просмотров: 191 Комментариев: 0

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Групи А та Групи Б регулярного сезону Другої ліги сезону-2018/19.

Воротар – Максим Механів (Нива Т)

279 хвилин (більше трьох матчів) не пропускає в гостях Механів – за цей час тернополяни не програли жодного разу, набравши 5 очок. На Рівненщині голкіпер по-справжньому виручав Ниву, щонайменше, чотири рази. Справився з виходом один на один Сада, гострими випадами Боровця та Яременка. Видав стільки видовищних сейвів, що нульова нічия з Вересом може називатися «воротарською».

Правий захисник – Валентин Плутенко (Енергія)

Чи не найактивніший серед колег за амплуа цього туру. Видав низку сольних проходів, добре комбінував з Прокіпчуком та Комісаром. Знову ж таки, флангові рейди здійснював без авантюри і не на шкоду основним обов’язкам, що було особливо важливо (у Кристалу підібралися швидкі та взаємозамінні Барладим, Гливий, Шевцов-молодший, Брижчук, що ускладнює роботу їх візаві-захисників).

Центральний захисник – Анатолій Ульянов (ФК Калуш)

Буковина відзначається мобільною та швидкою групою атаки, однак у домашньому матчі з калушанами вона не досягла успіху попереду. Оборона гостей зіграла злагоджено і самовіддано. Відзначаємо Ульянова, який поєднував чіпкість із чистотою гри. Перервав відразу кілька гострих подач і передач у свій карний майданчик, добре діяв при стандартних положеннях. Саме після його удару на добивання встиг Кохман.

Лівий захисник – Андрій Дедяєв (Енергія)

Потужна гра захисників новокаховської команди, які в цьому турі зіткнулися із дуже серйозною протидією. Дедяєв, наприклад, не лише справився із дуетом херсонців на власній бровці, а й активно працював на атаку. Низка його кроссів та прострілів призводили до загострення. Стояв біля витоків вирішальної гольової атаки.

Центральний півзахисник – Артем Недоля (Полісся)

У центрі поля житомиряни мали надзвичайно важку боротьбу з Чайкою, але досягли там прийнятних результатів. Також звідти починалося чимало атак номінальних господарів, а особисто Недоля ще й традиційно добре виконував стандарти. Після його кутових тричі йшла загроза борщагівським воротам, а Шаврін з подачі Артема забив вирішальний м’яч.

Правий півзахисник – Юрій Павлик (Кремінь)

Вихід Павлика та Степанчука – одна із причин «камбеку» кременчужан, які зуміли в другому таймі відіграти два голи господарів-криворіжан. Конкретно Павлик із його фірмовою швидкістю став співавтором голу Мурашова та особисто чітким ударом після передачі Степанчука зрівняв рахунок у матчі з Гірником.

Атакувальний півзахисник – Андрій Сторчоус (Черкащина-Академія)

Знову відзначаємо гольове чуття Сторчоуса. Граючи в відтяжці, він дуже добре атакує другим темпом, а також здорово орієнтується в чужому карному майданчику. У Хмельницькому він причетний до обох голів. В епізоді з першим голкіпер парирував удар Андрія, після чого Сафонов встиг на добивання. А в кінцівці саме Сторчоус забив переможний м’яч, підстерігши помилку суперників.

Лівий півзахисник – Євген Сантрапінських (Гірник)

Група атаки криворізької команди наводить жах на суперників – зв’язка із чотирьох швидких і рухливих хавбеків над «хвилерізом» Григориком та під центрфорвардом визначає ігрову поставу Гірника. У важливому матчі з Кременем дуже потужно відіграв Сантрапінських. Спершу допоміг забити Гвоздевичу, потім замкнув простріл Ярового. Жаль, другий тайм господарі дещо змазали, втративши контроль над грою, а з ним – і перемоги.

Нападник – Олександр Яровенко (Металург)

У Бериславі Металург з перших хвилин притис таврійців, а одним із тих, хто дав перевагу гостям, був Яровенко-молодший. Саме він підібрав м’яча, віддавши Разуваєву, який добре вийшов із оточення та дальнім ударом відкрив рахунок. Потім уже сам Олександр, підігравши Корнєву, продовжив почату товаришами справу й подвоїв рахунок. Як працелюбний форвард, виграв багато боротьби та постійно пресингував.

Нападник – Олексій Бойко (Мир)

Лідер гонки бомбардирів Другої ліги в 7 матчах забив уже 10 м’ячів. У матчі з резервною командою МФК Миколаїв Бойко оформив черговий дубль, і ці два голи визначили перевагу господарів. В обох випадках Олексій вдало завершав атаки команди: на самому початку гри забив після пасу Цибульського, у кінцівці скористався передачею Доценка-молодшого.

Нападник – Юрій Голубка (ФК Калуш)

Швидкість та нестримність калушан призвела до розгрому Буковини на її полі. Відзначаємо в цьому плані Голубку, який прекрасно комбінував із Скакуном та Книшем, а також діяв досить широко, розтягував лінію оборони суперників та постійно шукав м’яча. Якраз Юрій відкрив рахунок у матчі, проявивши виняткову спритність. Загрожував чужим воротам ще кілька разів, а також поборовся за м’яч на фланзі, із чого почалася дуже важлива друга результативна комбінація.

Найкращий тренер тижня – Олег Таран (Металург)

Ось розбір тренерської роботи лауреата від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу:
Металург продовжив успішну серію перемогою над Таврією, яка в Бериславі рідко втрачає очки. Сімферопольці з перших хвилин потрапили під серйозний тиск запоріжців, тож у підсумку не знайшли аргументів проти їхніх атак – 1:3.

Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер Металурга Олег Таран. Його підопічні зуміли завдати Таврії поразки сильному супернику, тож обійшли його в Групі Б Другої ліги.

Джокер тижня – Юрій Павлик (Кремінь)

Гол та гольова передача після виходу на заміну – Павлик зробив вирішальний вклад у надвольовий відіграш у Кривому Розі. Ця нічия – стратегічно важлива для кременчуцької команди.