.

Вольова нічия у Кривому Розі

9 сентября 2018, 19:34 Автор: krivoruchko Просмотров: 476 Комментариев: 0

фото з архіву

9.09.18. Друга ліга, група Б. 8-й тур. м.Кривий Ріг. Стадіон «Шахта Октябрьская». 17:00

«Гірник» (Кривий Ріг) – «Кремінь» (Кременчук) 2:2

Голи: Гвоздевич 14 Сантропинських 27 – Мурашов 67 Павлик 84’

«Кремінь»: Котляров, Бичков (Богданов, 83), Ентин, Ченбай (к),  Вовкодав, Серденюк (Степанчук, 46), Піскун, Астахов, Мурашов (Сидоренко, 90+3), Білоусов (Павлик, 46), Черній.

Запасні: Олійник, Курелєх, Яцик, Куць.

Головний тренер – Ігор Столовицький

Матч для нашої команди видався дуже непростим (статус лідера інакших і не передбачає), а тут ще й амбітний «Гірник». Вже в першому таймі в воротах Котлярова побували два м’ячі, за дуже блідої гри нашої команди.

Проте у другому таймі Ігорю Столовицькому вдалося знайти необхідні слова та внести корективи шляхом замін і гру було врятовано. Спочатку Мурашов скоротив рахунок у грі, а згодом Павлик його зрівняв. Варто сказати, що в цьому матчі не обійшлося і без допомоги фортуни, оскільки нас двічі рятувала поперечка воріт, за рахунків 2:1 та 2:2. Отже, можна сміливо казати, що «Гірник» втратив два очки, в той час, як «Кремінь» одне здобув.

Ця нічия залишила нашу команду на першому місці, яке будемо намагатись закріпити 15 вересня у домашній грі проти незручного для нас горностаївського «Миру».