.

«Кремінь» U-19 під керівництвом фахівця з «Ворскли» розпочав підготовку до сезону

15 августа 2018, 10:07 Автор: krivoruchko Просмотров: 451 Комментариев: 0

 

Юнацька футбольна команда «Кремінь» приступила до тренувань. «Кремінь» U-19 близько тижня тренується під керівництвом тренера дитячої академії «Кремінь» Олександра Назаренка та фахівця «Ворскли» Володимира Прокопиненка.

 

Головний тренер «Кременя» U-19 Володимир Прокопиненко* має багаторічний досвід в структурі юнацької «Ворскли».

 

- Команда зібралася, йде тренувальний процес. Про щось конкретніше можна говорити у 20-х числах серпня. Зараз команда лише встановлюється, - розповів спортивний директор «Кременя» Євген Берун. Євген Берун також розповів «Телеграфу», що 15 серпня відбудеться засідання на якому визначать регламент та склади команд Першої ліги. Скоріш всього, «Кремінь» гратиме в центральній групі разом з Харковом, Дніпром, Черкасами та Кропивницьким. Щодо залучення гравців з основної команди «Кремінь» Євген Берун додав: - За віковим цензом (обмеженням - ред.) у нас проходить лише Іван Куць. Також Тахір Казиміров, який працює з першою командою. Звичайно будемо їх долучати, щоб вони отримувавали ігрову практику.

Спортивний директор зауважив, що «Кремінь» U-19 створили, щоб надати кременчуцькій молоді ігрову практику та мати хорошу заміну й підсилення в основну команду.

 

*Володимир Юрійович Прокопиненко - колишній півзахисник «Ворскли» та кременчуцького «Нафтохіміка». По завершенні кар'єри гравця протягом майже 10 років був поза футболом. Допоки в 2005 році не повернувся до рідної «Ворскли» на посаду адміністратора. З 2008 року працював у тренерському штабі молодіжної команди «ворсклян». 15 серпня 2012 року призначений головним тренером молодіжної команди «Ворскли», якою керував до червня 2014 року. 6 травня 2017 року призначений головним тренером ФК «Полтава». На початку липня 2017 року залишив «городян», на посаді головного тренера полтавців Володимира Прокопиненка замінив Анатолій Безсмертний.

 

telegraf.in.ua


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » «Кремінь» U-19 під керівництвом фахівця з «Ворскли» розпочав підготовку до сезону
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.