.

ТМ. "Олександрія" - "Кремінь" 3:0

8 августа 2018, 23:04 Автор: krivoruchko Просмотров: 316 Комментариев: 0

Спаринг розпочався о 17 годині на стадіоні «Ніка+» і завершився з рахунком 3:0 (1:0) на користь олександрійців.

Вже на 11 хвилині олександрійці могли відкрити рахунок, коли Станіслав Микицей з дальньої відстані ударив по воротах гостей, яких урятувала поперечина. А вже невдовзі, на 13 хвилині з чудової передачі з правого флангу від Станіслава Микицея, Віталій Пономар головою переправив м’яч у дальній кут воріт. 1:0.

Утім, «Кремінь» майже відразу міг зрівняти рахунок, коли гравець гостей вийшов сам на сам з голкіпером олександрійців. У цій ситуації надійно зіграв Дмитро Рудик.

За фол проти Дениса Устименка рефері призначив пенальті, яке на 57 хвилині чітко реалізував Дмитро Семенов. 2:0.

На 67 хвилині наші футболісти мали змогу забити черговий м’яч у ворота гостей, коли після подачі справа Денис Устименко головою пробив про воротах – після його удару м’яч влучив у поперечину.

За десять хвилин таку ж можливість втратив Вадим Гранчар – його удар під поперечину парирував кіпер «Кременя».

На останній хвилині Андрій Глоба у центрі штрафного майданчика отримав передачу від партнера, і влучно пробив у дальній кут воріт.

ФК «Олександрія» – МФК «Кремінь» – 3:0 (1:0)

Голи: Віталій Пономар (11) Дмитро Семенов (57 – пенальті), Андрій Глоба (90).