.

У Кубку зіграємо з "Зіркою"

20 июля 2018, 14:56 Автор: krivoruchko Просмотров: 459 Комментариев: 0

Сьогодні у Будинку футболу відбулося жеребкування другого етапу Кубку України сезону-2018/19

 

У сліпому розсіюванні, яке провели Олег Кузнецов та Василь Кардаш, взяли участь 28 команд: 10 переможців першого попереднього етапу; 16 команд першої ліги ПФЛ та «Кремінь» (Кременчук) і «Черкащина-Академія» (Білозір'я) як команди першої ліги, що перейшли до другої ліги.

Список учасників жеребкування: перша ліга — «Авангард» (Краматорськ), «Агробізнес» (Волочиськ), «Балкани» (Зоря), «Волинь» (Луцьк), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Дніпро-1» (Дніпро), «Зірка» (Кропивницький), «Інгулець» (Петрове), «Кобра» (Харків), «Колос» (Ковалівка), «Металіст 1925» (Харків), «Миколаїв» (Миколаїв), «Оболонь-Бровар» (Київ), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Рух» (Винники), «Суми» (Суми);  друга ліга — «Кремінь» (Кременчук), «Черкащина-Академія» (Білозір'я), «Таврія-Сімферополь», «Калуш» (Калуш), «Нива» (Вінниця), «Мир» (Горностаївка), «Кристал» (Херсон), «Металург» (Запоріжжя), «Минай» (Ужгород), «Гірник» (Кривий Ріг); аматорські команди — «Вікторія» (Миколаївка), «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин).

Базовою датою для проведення матчів цієї стадії змагань є 22 серпня.

Результати жеребкування

«Нива» (Вінниця) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) — «Гірник» (Кривий Ріг)

«Інгулець» (Петрове) — «Колос» (Ковалівка)

«Минай» (Ужгород) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

«Металіст 1925» (Харків) — «Оболонь-Бровар» (Київ)

«Суми» (Суми) — «Кобра» (Харків)

«Вікторія» (Миколаївка) — «Мир» (Горностаївка)

«Черкащина-Академія» (Білозір'я) — «Рух» (Винники)

«Калуш» (Калуш) — «Авангард» (Краматорськ)

«Металург» (Запоріжжя) —  «Дніпро-1» (Дніпро)

«Таврія-Сімферополь» — «Волинь» (Луцьк)

«Кремінь» (Кременчук) — «Зірка» (Кропивницький)

«Балкани» (Зоря) — «Миколаїв» (Миколаїв)

«Кристал» (Херсон) — «Агробізнес» (Волочиськ)

Що далі? (базові дати)

26.09.2018

Третій попередній етап (загалом — 20 команд): 14 переможців другого попереднього етапу; шість команд УПЛ, які згідно з рейтингом станом на початок сезону посідали місця із сьомого по 12-е. Жеребкування — 31 серпня.

31.10.2018

1/8 фіналу: 10 переможців третього попереднього етапу; шість команд УПЛ, які згідно з рейтингом станом на початок сезону посідали місця з першого по шосте. Жеребкування — 28 вересня.

03.04.2019

1/4 фіналу. Жеребкування — 2 листопада 2018 року.

24.04.2019

1/2 фіналу

15.05.2019

Фінал 

Із регламенту

— Усі стадії складаються з одного матчу.

— Перед кожним етапом проводиться жеребкування, за результатами якого визначаються пари команд-учасниць.

— Господарем поля є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.

— Команду-господаря фінального матчу визначає жеребкування.

— Місто, стадіон та час проведення фінального матчу визначає Виконавчий комітет ФФУ до дати проведення третього попереднього етапу змагань.


Комментарии пользователей Вконтакте



Комментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » У Кубку зіграємо з "Зіркою"
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.