.

Гравці "Кременя" проголосували за символічну збірну світу

11 июля 2018, 10:43 Автор: krivoruchko Просмотров: 366 Комментариев: 0

 

 

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (FIFA) спільно з Міжнародною федерацією асоціацій професіональних футболістів світу (FIFPro) проводить щорічне опитування професіональних футболістів щодо визначення безпосередньо самими гравцями символічної збірної світу FIFA FIFPro World 11 2018.

Гравці "Кременя" проголосували за символічну збірну світу

 

Традиційно в цьому опитуванні взяли участь і футболісти нашої команди. Як і минулого року, серед кращих одинадцяти в світі у гравців "Кременя" домінували представники "Реала" та "Барселони". Проте були і такі футболісти, як Даріо Срна або Андреа Пірло.

Метою проекту є надання можливості професіональним гравцям у всьому світі самостійно обрати одинадцять найкращих футболістів за підсумками сезону. За правилами, кожен гравець, приймаючи участь в опитувані, моє обрати одного голкіпера, чотирьох захисників, трьох півзахисників та трьох нападників.

Гравці "Кременя" проголосували за символічну збірну світу

 

Кожного року одинадцять найкращих футболістів символічної збірної світу отримують нагороди під час церемонії The Best FIFA Football Awards. Цьогорічна церемонія The Best FIFA Football Awards відбудеться 24 вересня в Лондоні.

А так виглядає символічна збірна світу 2017 року


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Гравці "Кременя" проголосували за символічну збірну світу
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.