.

Доля "Кременя" вирішиться 6-го липня

28 июня 2018, 16:40 Автор: krivoruchko Просмотров: 739 Комментариев: 0

Доля "Кременя" вирішиться 6-го липня

До цього часу "Нафтовик-Укрнафта" має дати відповідь на пропозицію ПФЛ

 

На конференції ПФЛ, яка відбулась 27 червня було розглянуто та прийнято ряд важливих рішень, серед яких і питання щодо складу Першої ліги на наступний сезон.

Згідно проекту на даний момент Перша ліга має 17 учасників.

Як повідомив президент ПФЛ Сергій Макаров:

"Нафтовику запропоновано стати 18-м клубом у Першій лізі. Клуб у роздумах. Йому даний дедлайн до 6 липня. У разі відмови або мовчання пропозиція буде зроблена Кременю.

Крім того, ми запропонували Полтаві посісти 18-те місце у Першій лізі. Але президент клубу Соболєв непохитний".

"Кремінь" в свою чергу готовий зайняти місце 18-ї команди у Першій лізі, що підтвердив директор нашого клубу Андрій Недяк. "Якщо "Нафтовик" відмовиться, то ми готові наступний сезон зіграти у Першій лізі, про що я вже сказав президенту ПФЛ", - зазначив Андрій Дмитрович.

 

Щодо підсумків сезону:

Пропозиція №1. Якщо в УПЛ на наступний сезон залишиться 12 клубів, обмін залишиться той же: одна команда ПФЛ виходить напряму, дві - грають перехідні матчі.

Пропозиція №2. Якщо УПЛ розширюється до 16 команд, 4 команди пердіву йдуть напряму, п'ята команда гратиме стик із 12-ю командою УПЛ.

Пропозиція №1. Переможці груп А і Б виходять напряму, другі місця гратимуть "за бронзу" та третє місце в Першій лізі. Це все якщо в УПЛ залишиться 12 клубів на сезон-19/20.

Пропозиція №2. При розширенні УПЛ. З Другої ліги піднімається по дві команди з групи А і Б.

 

27 червня 2018 року. Клуби-делегати V звітно-виборній Конференції ПФЛ, яка відбулася в Будинку футболу в столиці нашої держави, успішно розглянули всі 11 пунктів порядку денного, заслухавши звіт президента ПФЛ Сергія Макарова про роботу за період 27.06.2014 по 27.06.2018 р., звіт аудиторської компанії про фінансово-господарську діяльність ПФЛ за період з 01.07.2017 р. по 31.05.2018 р., затвердивши підсумки проведення Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ та провівши нагородження лауреатів сезону 2017/18.

 

Разом із тим надали клубам-новачкам членство в ПФЛ, затвердили вихід та виключення клубів із складу ПФЛ, переобрали президента ПФЛ, затвердили склад учасників та формат проведення Чемпіонатів України з футболу серед команд клубів першої та другої ліг сезону 2018/19. Затвердили кошторис надходжень та витрат ПФЛ на сезон 2018/19.  Було також розглянуто Договір про організацію та проведення змагань серед команд клубів ПФЛ на сезон 2018/19, затверджено Регламент Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2018/19 і план-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2018/19.

Доля "Кременя" вирішиться 6-го липня

 

Найбільшу зацікавленість викликало питання формату, календаря та списку учасників змагань. До вже опрацьованих, запропонованих на розгляд делегатів варіантів делегати вносили доречні зауваження, багато з яких було враховано. У загальних рисах, а також із суттєвими пересторогами, прийнято основні засади проведення наступного сезону. Втім, на сьогодні є багато "але" - перша та друга ліги не знаходяться у вакуумі, а активно взаємодіють, обмінюються клубами із УПЛ та ААФУ. Таким чином, запропоновані варіанти проведення змагань враховують різні сценарії розвитку подій у наших організаціях-партнерах та можуть бути переглянуті й відкориговані на засіданні Виконкому ФФУ, за яким і буде останнє слово у формуванні календаря, формату та переліку учасників - всі ці позиції регулює та затверджує саме виконавчий комітет федерації.

Доля "Кременя" вирішиться 6-го липня

Доля "Кременя" вирішиться 6-го липня

 

Відзначимо, що, в основних рисах, формат залишається незмінним, але є нюанси, пов'язані з можливим переходом УПЛ на 16 команд із сезону 2019/20 та остаточним рішенням кількох клубів, у яких визначається наразі доля наступного чемпіонату. Додамо, що 21 липня заплановано старт змагань ПФЛ (синхронно із суперкубковим матчем), а регулярний сезон має завершитися наприкінці травня - на початку червня (плей-офф, який став уже звичним для наших змагань, передбачено регламентом і збережено на наступний сезон).

Доля "Кременя" вирішиться 6-го липня

 

ПФЛ

 

 


Комментарии пользователей ВконтактеКомментарии пользователей facebook

Главная страница » Новости » Доля "Кременя" вирішиться 6-го липня
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Все права защищены.
При использовании материалов сайта гиперссылка на fckremen.com обязательна.