Контрольний матч. "Дніпро-1" - "Кремінь" 3:1

27 июня 2018, 19:52 Автор: krivoruchko Просмотров: 653 Комментариев: 0

27 червня наша команда зіграла свій другий матч у літньому міжсезонні

27.06.2018. 17:00. м.Дніпро, УТБ у Придніпровську. Товариський матч

СК "Дніпро-1" – МФК  "Кремінь" 3:1

Голи: Куліш (17хв, пен.), Щедрий (22), Кожушко (56) - Павлік (36)

СК "Дніпро-1" (1 тайм):  Юрчук, Бровченко, Лопирьонок, Логінов, Шаповалов, Кравченко, Сніжко, Загальський, Чичиков, Щедрий, Куліш.

СК "Дніпро-1" (2 тайм):  Бабичин, Полевой, Логинов (Кожушко, 56), Сафронов, Чеботаев, Поплавка, Панасенко, Когут, Назаренко, Мемешев, Войцеховский.

Головний тренер - Дмитро Михайленко

МФК "Кремінь": Олійник (Онопко, 46), Бичков (ГНП, 70), ГНП (Білоусов, 51), Ченбай, Курелєх (Ентін, 46), Піскун (ГНП, 65), Вовкодав, ГНП (Саркісян, 65), Павлік, Степанчук (Куць, 51) Тимченко (ГНП, 46).

Головний тренер - Ігор Столовицький

*ГНП - гравець на перегляді

Господарі першими відкрили рахунок у грі, на 17-й хвилині з пенальті відзначився новачок дніпрян Куліш. За п'ять хвилин Щедрий подвоїв рахунок, який зовсім скоро "Кременю" вдалось скоротити завдяки влучному удару Павлика. 2:1 рахунок першого тайму. У другій половині було забито один гол, автором якого став дніпрянин Кожушко.

Нажаль, з технічних причин, у господарів не вийшло зробити ані анонсовану пряму трансляцію гри, ані запис цього матчу.

Наступний товариський матч "Кремінь" зіграє на базі харківського "Металісту 1925" у Високому, 29 червня о 17:00.